Пращате ли ги на ясла/градина ако сте си в къщи?

  • 2 399
  • 57
Здравейте,
имаше такава тема, но не я открих.

Ако имате някаква възможност да сте си в къщи, работите на смени, или почивате някой ден, или сте отпуска по празниците - пращате ли децата на ясла/градина?

Аз лично никога, колкото и работа да имам - имам ли възможност си е в нас.   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Да, включително и днес беше на градина.

Когато съм си в къщи или имам свободно време в края на деня, го прибирам по-рано от градина и ходим из детски центрове, паркове и т.н.
Виж целия пост
# 2
Не, не я пращам. Ако съм вкъщи, дори да съм се заринала с домашни ангажименти, детето е с мен. И без това прекарваме малко време заедно, за да пропускам подобни възможности.
Виж целия пост
# 3
 Пращам я ако имам да ходя някъде да си свърша някаква работа. Сега за празниците оставих детето вкъщи заедно с мен и си изкарваме много добре.
Виж целия пост
# 4
Не ходя на работа.Децата ми ходят на градина,освен когато са хремави/болни или пък групите са сборни,както е в момента.
Виж целия пост
# 5
Аз винаги си го пращам на детска, независимо дали съм си вкъщи (само сега му отпуснах малко по-голяма Коледна ваканция).
Виж целия пост
# 6
Да, пращам го.
Виж целия пост
# 7
Държа го вкъщи, ако почивам, ако излезна по-рано от работа, го прибирам по-рано.
Ако изобщо не работех, обаче, бих го пращала на градина, дори и за половин ден. Детето да е с деца, майката да не откачи.
Виж целия пост
# 8
Дияна не ходи на градина само ако почиваме. Мъж ми само казва "е, нека си остане". Сега също си е у дома, ще я пусна на градина в понеделник.
Виж целия пост
# 9
Не  Naughty В момента съм в отпуск и тя е с мен в къщи. Преди празниците карах много тежък грип и бях на легло няколко дена без да мога да ставам. Бях много зле и въпреки всичко издържах само 2 дни в къщи без нея, на третия я спрях от градина.
Виж целия пост
# 10
Ако не съм на работа, и тя остава с мен. Няма нищо по-хубаво за двете ни от един ден, прекаран заедно Hug
Виж целия пост
# 11
Не я пращам на детска когато са сборни групи или има някаква ваканция.Иначе когато е здрава винаги я водя,хем тя да е сред деца,хем и аз да свърша някоя и друга работа.Сега септември(живот и здраве)и беба тръгва на ясла нищо,че аз съм си в къщи
Виж целия пост
# 12
До сега само веднъж се е случвало да си остана вкъщи в работен ден, но тя си отиде на градина, причината е, че със събуждането започва да подпитва кога ще я заведем в градината и накрая я избива на рев  Crazy иначе бих си я оставяла, но диването си е диване  Twisted Evil
Виж целия пост
# 13
Аз трябваше да почна работа и съответно започнах да го водя на градина още преди да съм започнала, за да може да свикне. Всичко хубаво, но той много боледува, та сега си е в къщи, аз също не мога да почна работа, предстои ни и махане на третата сливица този месец. Скоро не знам как ще стане моята работа- аз на работа той на градина. Та така. И аз и Габ сме в къщи..  Tired
Виж целия пост
# 14
 Tired Буба, съжалявам, дано нещата потръгнат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия