отивам да запиша за ясла и...

  • 748
  • 3
ми казват, че е спрян майският прием на децата и чак наесен.

и аз ей така:  Shocked, а уж ми казаха като беше на годинка малката, че януари ше подам молба за годината и ше чакам място.

за 58 ясла иде реч в хаджи димитър.

някой д а ми каже, кога подадохте и кога ви приеха?
писах и в темата за ясла 58.

сега трябва да чакам до есента, а майчинството ни свършва май месец  Rolling Eyes другаде н еми се иска да я давам, тази ясла казват , че е добра.

най-кофтито е , че чак наесен ще приемат деца. когато ходих миналата година, директорката ми каза първите дни на януари, ако знаех, щях да подам направо тогава лятото за сега да ни приемат....
Виж целия пост
# 1
Здравей,
Моята девойка ходи там вече втора година. В тази ясла доколкото знам приемат само септември. Аз подадох там януари 2006 и ни приеха септември 2006. Успех
Виж целия пост
# 2
мерси   bouquet

доволна ли си? а аз забравих да питам кой номер сме или това е номера,  под който е входирана молбата? ние сме 32 имаме ли шанс за есента според теб?
Виж целия пост
# 3
Дано да ви приемат. Там има 4 групи. Миналата година в нашата група по списък имаше 25 деца, сега за по малко. Има деца като моето, които карат по 2 години там, тоест не се изпразват групите за септември целите, а просто допълват с деца на мястото на изписаните през юни. Бройката варира около 50-60 деца за цялата ясла.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия