кога излизат зъбите

  • 4 553
  • 28
искам да питам ве4е сме на 9 месеца а заби нямаме нямои ште ми каже ли кога излизат тези зъби заштото жсеки казжа разли4но
Виж целия пост
# 1
За всяко дете си е различно.И ние нямаме даже наченъци за излизане , а има някои деца още от 4 месец са със зъби.Да е живо и здраво детето когато му дойде времето ще му излязат ( само дано е по - безболезнено ).
Виж целия пост
# 2
дете без зъбки няма да остане Grinning и ние го 4акаме този момент, ама един господ знае кога ще се покажат, така, 4е не се притесняваи, всяко детенце си е индивидуално
Виж целия пост
# 3
Цитат на: Aia_
дете без зъбки няма да остане Grinning и ние го 4акаме този момент, ама един господ знае кога ще се покажат, така, 4е не се притесняваи, всяко детенце си е индивидуално
е да такае 4е няма да остане без забки но реших да питам само Simple Smile
Виж целия пост
# 4
При нас беше така:
Сиси първи зъб на 10-11 месеца,
Яна на 6 и половина месеца Grinning
Виж целия пост
# 5
нашите излезоха на първия ден след навършването на 6мес., а сега вече чакамо трето, но не се притеснявай аз пък чух изказвания че никак не е добре да се появат рано. абе да са ни живи и здрави пък на когото както му дойдат
Виж целия пост
# 6
ох, и ние ги чакаме тия зъбчета, ама няма. от няколко дни обаче забелязах едни рески на долния венец. дали зъбчетата не са на път Thinking
Виж целия пост
# 7
Охххх, от 2-3 дни направо предпочитам никога да не пораснат..........Сега седя, пиша и плача, защото той така се дере от болка, че направо умирам и аз Cry Нищо не помага-нито гелчета, нито Панадол-нищо! Сега татко излезе с него малко навън да се разходят на ръце, защото положението е нетърпимо.........Ако някой е пробвал някакво що-годе ефикасно средство срещу тази болка, моля да го сподели! Страшно ми е мъчно, че го боли и че не мога да помогна #Puppy dog
Виж целия пост
# 8
Цитат на: Petinka
Охххх, от 2-3 дни направо предпочитам никога да не пораснат..........Сега седя, пиша и плача, защото той така се дере от болка, че направо умирам и аз Cry Нищо не помага-нито гелчета, нито Панадол-нищо! Сега татко излезе с него малко навън да се разходят на ръце, защото положението е нетърпимо.........Ако някой е пробвал някакво що-годе ефикасно средство срещу тази болка, моля да го сподели! Страшно ми е мъчно, че го боли и че не мога да помогна #Puppy dog

Ще те разочаровам-най-ефикасното средство е ...ръцете на мама.Тази нощ заспах едва в 5 сутринта и станах в 7.Тръгнаха й горните вече,а къде са 3-4 зъба,а къде са 28-32 Laughing  Laughing  Laughing Търпение му е майката,ама моето отдавна се изчерпа.
Докато израснат нейните,моите ще опадат от стискане и скърцане. Sad
Виж целия пост
# 9
И нашето синче няма още нито един зъб, а вече е на 11 месеца. Говорих по въпроса с една позната, детски стоматолог и получих отговор : "Няма страшно, колкото по-късно, толкова по-добре".  Thinking
Виж целия пост
# 10
Цитат на: mariq80
искам да питам ве4е сме на 9 месеца а заби нямаме нямои ште ми каже ли кога излизат тези зъби заштото жсеки казжа разли4но


В една книга пишеше така...на въпроса
- "Кога излизат зъбките?"
Отговор:
- "Когато си поискат!" Wink


- "А кога прохожда детето?"
Отговор:
- "Когато си поиска!" Wink

същото беше и за проговарянето Laughing

Момичетата са ти казали..търпение! Praynig  Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
Първия зъб на Катя излезе на 11 месеца и няколко дни, втория на 12 месеца! Все още на година и един месец е с 2 зъба - малко са, ама това е положението!
Не се притеснявай ще излязат точно когато най малко очакваш! Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 12
при нас 4ак на 10 -11 месеца изби първия ..нямахме големи проблеми ...за сметка на това 3-4 излязоха с температура и лощо настроение . не се притесняваи ше поникнат. Гери сега има само 4 оба4е е много 4аровна "вампирка"
Виж целия пост
# 13
Точно като им дойде времето, ще си излезат Grinning . Мойта госпойца се озъби с първия си зъб няколко дена преди да навърши годинка. Последния засега 16-тия, крайните кътници излизат по-късно, противно на всички схеми е горе дясно 2-ри и не ще да излезе цял месец Sad . Вече сме на почти 23 мес.
Споко, ще си се озъбите. Дано да не ви мъчат много. Признаците са - поддуване на венеца, точене на лиги, непрекъсната нужда от чесане на венците, неспокойство и плачкане, най-често през нощта. Може пък да сте късметлии и да мине без плачкане Grinning .
Виж целия пост
# 14
Бебета всякакви  Stuck Out Tongue . Мйта беба има вече 3 зъбчета. Първите 2 избиха малко преди да навърши 3 месеца, а третото - преди няколко дни. Мисля, че е наследствено, защото моят мъж е имал 4 зъбчета на 4 месеца. Можеш да се ориентираш по това, кога на теб и на половинката ти са се появили първите зъбчета, макар че и това е условно, но все пак. И не се притеснявай, защо ти е бебо да страда от никнещи зъбки  Close .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия