Не иска никакво мляко

  • 705
  • 14
Здравейте на всички,доскоро кърмих дъщеря си и сега ми отказва всякакво мляко  Rolling Eyes.Пробвах как ли не и неиска и това е,и на различни марки пробвах и не  Embarassed.Много ще съм благодарна ако получа някой друг съвет  Praynig.
Виж целия пост
# 1
На 2рата страница е моята тема, сходна с твоята.  Peace И ние имаме същия проблем от известно време.
Аз и слагам АМ в попари, супи, пюрета за да съм спокойна, че поема и мляко. Друго не знам какво да те посъветвам, защото самата аз изпадам в ужас вече с това отказване на млякото...

Виж целия пост
# 2
Пробвай Милумил,  бебетата го харесват. Ако не, както те е посъветвала cher. Ако имаш още кърма, давай й до годинка, така ще си по-спокойна.
Виж целия пост
# 3
пробвай Милумил то е с ванилов вкус  Peace
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви,ще пробвам и Милумила и се отказвам.
Виж целия пост
# 5
На тази възраст и синът ми отказа АМ, но тъй като аз не исках да го отказвам от него му го сгъстявах с каша и така му го давах, когато и това му писна започнах да му давам кисело мляко (в 9 м), въпреки че твърдо бях решила да е на АМ до 3г., след 1г. му предложих Нестле Джуниър и до 1г. и 3м. си го пиеше.
Виж целия пост
# 6
Пробвай Милумил то е с ванилов вкус .И нали уж е за злояди бебета.ние го ядем и сме ок.С ванилов вкус е само 2-ката.
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви,ще пробвам и Милумила и се отказвам.

А като се откажеш, какво ще правиш?  Confused
Виж целия пост
# 8
Аз хранех моята дъщеря като спи. Когато беше будна не искаше мляко въртеше главичка, давеше се. Един път по случайност и заврях шишето когато задрямваше и взе да дърпа. Така си открих метода като не иска будна и давах когато спи. Давала съм Милумил, освен че е по ароматно е и за неядящи бебчовци т.к. е по калорично.
Виж целия пост
# 9
Като направиш попарата с 180 мл., към зеленчуковото 60 мл., към плодовото 60 мл. и към кашата също 60 мл. можеш изобщо да не й даваш чисто мляко. Друг вариант е да сложиш бисквити Плазмон в млякото, може да го хареса така.
Виж целия пост
# 10
След един вирус с повръщане и разтройство/на 10мес/и като му се наложи да пие гадната оризова каша Sick,сина ми окончателно отказа да пие АМ и кисело мляко...
Вайках се извесно време и реших- слагах необходимото му за деня количество в попарата,кремчета,супи и манджи....така пак си поемаше млякото,но не го насилвах.
На 1г. и 6 мес. поиска да яде кисело мляко с лъжичка, на 2г. в яслата го придумаха да пие айрян,прясно мляко така и не ще да пие и до сега...Все още му добавям АМ в храната- когато яде в къщи ....
Вече не се притеснявам изобщо Hug
Виж целия пост
# 11
Давам на дъщеря си цедена кърма. От известно време запасите ми намаляха и започнах да давам АМ веднъж дневно. Два пъти повърна от Аптамил (след като много трудно захапваше). Може и да е случайно, но реших да го сменя с Милумил. Но напук на очакванията злоядата ми щерка въобще не го хареса. Видях се в чудо...Реших да го давам на първото, сутрешно хранене, когато е сънена и не особено придирчива, и тя взе, че го пропи  Simple Smile  Освен това открих, че се нервира, когато давам АМ с биберон 2-ка на Авент, затова го давам с 3-ката. Успех  Hug
Виж целия пост
# 12
преди години дъщеря ми беше така,сле кърмата неиска АМ и така минахме на кисело,но тогава все още незнаех,че не е лошо да се поизчака до 1год. ,сигурно щях да бъда по-настоятелна
Виж целия пост
# 13
Благодаря ви,ще пробвам и Милумила и се отказвам.

А като се откажеш, какво ще правиш?  Confused

Иначе какво може да направи като детето не иска?Племенника ми е същият -никак не могат да го излъжат да пие мляко.
Виж целия пост
# 14
Почнах да слагам в някой храни,и минава помалко.Друг начин няма.Още веднъж благодаря на всички Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия