Овесени яди - от кога?

  • 4 709
  • 8
Здравейте! От кога може де се дават овесени ядки за закуска? Сега ние закусваме с попара и от време на време кус-кус,но искам да разнообразя закуската.
Виж целия пост
# 1
Щом ядете попара, зна4и си въвела глутена и спокойно можеш  да даваш овесени ядки за закуска.
Виж целия пост
# 2
verri_77 е права. Давай смело  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Tук има готова каша за бебета от овесени ядки, която давам от 6 месец.
Вече сте големи, така че давай смело Grinning
Виж целия пост
# 4
И аз да се включа с въпрос за овесените ядки: КАК ГИ ПРИГОТВЯТЕ?
Виж целия пост
# 5
скоро имаше подобна тема, но аз лично слагам на 200ммл вода 3 пълни супени лъжици фини овесени ядки(така остава маклко и за мен  #Splat ).пускам ги за 2 мин в микровълновата на пълна мощност и после ги оставям малко да киснат, добавям настъргана ябълка или намачкан банан, и малко кисело мляко.
започнах да давам овесените ядки, в средата на седмия месец, когато имахме много сериозен запек.
Виж целия пост
# 6
Много ви благодаря!
Виж целия пост
# 7
Цитат на: Irena80
И аз да се включа с въпрос за овесените ядки: КАК ГИ ПРИГОТВЯТЕ?

Ако взимаш от фините, можеш да ги свариш за няколко минути или да ги залееш с горещо мляко или вода и да ги оставиш да се задушат за няколко минути.
Най-често ги давам смесени с плод и сирене. По същия начин може да приготвяш и да даваш пшенични и елдани ядки.
Виж целия пост
# 8
О, мерси много tan4o, още утре ще я черпя с това. Незнаех, аз досега не съм и опитвала това чудо на кулинарията, пък и на плика пише как се приготвя огромно количество, а аз ще правя само за нея все пак, затова питах колко вода, колко ядки.
Незнам дали са финни, сега ще ида да ги видя, в кафяв плик са! Мерси за съвета cheta, сигурно ще стане готино със плод и сирене, може и аз да опитам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия