Как бихте постъпили?

  • 1 859
  • 20
Ако имате съмнение, че мъжът ви има връзка ( телефон, излизания, поведение), как бихте реагирали: изчаквате и наблюдавате, говорите направо или...
Виж целия пост
# 1
Наблюдение отблизо - по-внимателно проследяване на обясненията от рода на "мила, отивам еди-къде си", "довечера ще пия бира с Жоро" и т.н; следене доколко отнесен и раздразнителен е; някакви промени по отношение на сексуалния живот и т.н. След натрупването на достатъчно информация (сигурна, а не предположения и самонавиване), идва ред на сериозен разговор.

Мисля, че не е нужно мъжът веднага да разбира за всяко твое съмнение. Защото ако пък не си права, това може да го обиди жестоко и да ви развали връзката много повече от една негова изневяра.
Виж целия пост
# 2
Бих изчакала за да се убедя, че не се заблуждавам и после настоявам за сериозен разговор. Това е много неприятен момент. Миналата година имах такива съмнения уж се оказа, че греша. Но доверието ми в него се изпари.
Виж целия пост
# 3
Ако имате съмнение, че мъжът ви има връзка ( телефон, излизания, поведение), как бихте реагирали: изчаквате и наблюдавате, говорите направо или...
Само не се самоубивай. Има и други читави
или не толкова читави мъже под слънцето.
Виж целия пост
# 4
 Разследвам.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 5
"Право куме та в очи"  Peace
Ако се съмнявам в него бих му го заявила веднага и доводите си естествено- защо мисля така.

Виж целия пост
# 6
Аз вяра на мъж нямам, макар, че никога не съм лъгъна.
Винаги си имам едно на ум и редовно проверявам телефони, пощи ала бала. Но мисля, че за сега съм единствената която се е нагнездела в сърцето му.
Виж целия пост
# 7
"Право куме та в очи"  Peace
Ако се съмнявам в него бих му го заявила веднага и доводите си естествено- защо мисля така.



 Peace
Виж целия пост
# 8
Най-вероятно няма да разбера, твърде съм разсеяна.
Ако все пак е толкова очеизвадно, та разбера, сигурно ще го питам, след дълго себетормозене.
Виж целия пост
# 9
Изчакай,провери, събери доказателства /ако има такива/ и  тогава действай- право куме в очи при свършен факт той няма да се измъкне .По тази начин ще му докажеш, че ако има следващи пъти на забежка ти пак ще разбереш.  УСПЕХ newsm10
Виж целия пост
# 10
Бих постъпила така:детектив,снимки в близък план,източване на сметки и чао,бамбино мио.
Виж целия пост
# 11
"Право куме та в очи"  Peace
Ако се съмнявам в него бих му го заявила веднага и доводите си естествено- защо мисля така.

И ако се окаже, че не си права...минаваш в графата в която ти си сринала неговото доверие само заради едни съмнения. Един мъж няма да приеме много положително липсата на доверие от съпругата си особено ако не е кривнал наистина...
Виж целия пост
# 12
Като се познавам ще говоря направо без заобикалки! Това ми е най-голямата грешка че немога понякога да си замълча!
Виж целия пост
# 13
"Право куме та в очи"  Peace
Ако се съмнявам в него бих му го заявила веднага и доводите си естествено- защо мисля така.

И ако се окаже, че не си права...минаваш в графата в която ти си сринала неговото доверие само заради едни съмнения. Един мъж няма да приеме много положително липсата на доверие от съпругата си особено ако не е кривнал наистина...
Ами явно си го е заслужил по някакъв начин.
Мен тормози ли ме нещо, направо си го казвам. Ще искам обяснение на повода за моето съмнение от него. Ако има разумно такова- ок, той мен също ще ме разбере.
Виж целия пост
# 14
И ако се окаже, че не си права...минаваш в графата в която ти си сринала неговото доверие само заради едни съмнения. Един мъж няма да приеме много положително липсата на доверие от съпругата си особено ако не е кривнал наистина...

Не мисля,че ще мина в някаква графа,особено след като има доводи,които са съмнителни за мен,нали за това съм ги изтъкнала.
Остава си за негова сметка това,което прави и впечатлението което оставя заради постъпките си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия