Бихте ли си насрочили секцио на 29.02.2008?

  • 6 643
  • 186
Имам двама познати, родени на тази дата и се чудя добре ли е, не е ли? Rolling Eyes Ако зависи от вас, бихте ли си планирали раждането тогава?
Виж целия пост
# 1
Не, не бих Simple Smile
Виж целия пост
# 2
да, бих Simple Smile
хората ,които познавам и са родени на нея са наистина изключителни.
Виж целия пост
# 3
И когато всички дечица празнуват всяка година твоето да се чувства различно,че няма рожден ден тази година,нито миналата,нито другата  Sad .Аз лично не бих. 
Виж целия пост
# 4
Изобщо не ме притеснява тази дата. Така че, бих.  Peace
Виж целия пост
# 5
Терминът ми е на заветната дата 29.02
Добре че съм със предписано секцио и няма да сме на тази дата Simple Smile
АЗ лично не искам  Praynig
Виж целия пост
# 6
И когато всички дечица празнуват всяка година твоето да се чувства различно,че няма рожден ден тази година,нито миналата,нито другата  Sad .Аз лично не бих. 
Нещо бъркаш. Всички, родени на 29 празнуват всяка година рожден ден - на 28.02 или на 01.03.
Какво значение има деня?
Аз лично моя РД не си спомням да съм го празнувала точно на датата.  Wink
Виж целия пост
# 7
Мен датата не ме притеснява-лично, но мисля, че ще му е много трудно на детето - и то по-конкретно как да си обясни защо неговата/нейната рожденна дата я няма в календара (в момента когато е мъничко да разбере какво е "високосна година"). А децата са жестоки и е важно другите деца да не му/и се присмиват. А вече, когато пораснат е разкично - тогава ще е "интересно" че си роден на тази дата. Вижте колко е субективно...в един момент може да страдаш, а в друг да си различен и интересен от един и същи факт...
Виж целия пост
# 8
Аз също не бих.
Виж целия пост
# 9
Не, не бих избрала датата умишлено.
Виж целия пост
# 10
Не, не бих избрала датата умишлено.
И аз умишлено - не, но ако е случайно - бих се радвала.
Виж целия пост
# 11
Не,не бих.Моя приятелка е родена на 29 февруари,а майка й я записала на 28.
Виж целия пост
# 12
Не, не бих избрала датата умишлено.
Peace
Виж целия пост
# 13
Аз лично много ще се радвам да родя на тази дата,за мен това си е хубав късмет(познавам няколко човека и наистина си мисля,че са късметлии)  Peace
Виж целия пост
# 14
не,не бих Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия