Открити зимни пързалки

  • 5 867
  • 25
Момичета,на коя пързалка ще ме посъветвате да заведа децата в София?Коя е по-голяма и удобна и къде има място да паркирам колата?
Търсих подобни теми,но не намирам!
Имам и още едно питане,дават ли кънки под наем на откритите пързалки?
Виж целия пост
# 1
Аз знам за две открити, едната е зад НДК, другата е на езерото Ариана, и на двете дават кънки под наем, има и доста хора. За паркиране - и на двете е трудно, но с повече късмет при Ариана е по - лесно (преките на Иван Асен), а при НДК има платен паркинг
Виж целия пост
# 2
Ние ходим на езерото Ариана, дават кънки под наем, включително и малки номера,
пързалката е хубава, отворена е цял ден.
Виж целия пост
# 3
Много ви благодаря, а как пускат хората на кръгъл час или който,когато отиде?
Надявам се днес да няма много хора,нали е работен ден Sunglasses
Виж целия пост
# 4
За малки деца не ти препоръчвам "Ариана". Когато ние ходихме беше лудница от препускащи във всички посоки възрастни. Струва ми се някак по-опасно за деца. Иначе ледът е по-добре поддържан. На всеки час и половина го оправят. Пред НДК също го оправят, но на ръка, а не машинно. И на двете места няма гардероб за обувките, така че ако не оставите някой, който да ви пази багажа, предвидете раница за на гръб.
Навсякъде пързалките са средно на два часа - час и половина пързалка и половин час почистване. Пред НДК май имаше сесия от 16,00 ч, т.е смятай напред и назад. Не съм сигурна, но на "Ариана" май беше от и половина.
Виж целия пост
# 5
Мен ме изнтересуват кънките под наем. Кой е най-малкият номер?
И ние мислехме да минем покрай Ариана, поне да видим за какво става дума. Дияна уж има желание да се учи да кара кънки Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Не знам кой е най-малкият, но със сигурност имат от 33 нагоре. Принципно кънките трябва да са поне един номер над този на обувките.
Виж целия пост
# 7
И ние мислехме да минем покрай Ариана, поне да видим за какво става дума. Дияна уж има желание да се учи да кара кънки Simple Smile

Ако ще се учи, направо прескочете откритите пързалки. Миналата зима гледах как "инструкторите" на Ариана влачат децата по леда под предлог, че ги учат да карат. Да не говорим, че в 10 сутринта не бяха съвсем изтрезнели. Аз бих заложила на треньори и спокойна, голяма пързалка. Както и направих, де.
Виж целия пост
# 8
Подробна програма на всички ледени пързалки в София и Перник (+ закритите).

Лично аз съм много доволна от пързалката в Зимния дворец- голяма е (вече е в основната зала), ледът е хубав, има удобства- гардероб, място за преобуване, бюфет, малки номера кънки.

Паркирам в една уличка точно преди самия Дворец и винаги намирам места.  Peace
Виж целия пост
# 9
Лично аз съм много доволна от пързалката в Зимния дворец- голяма е (вече е в основната зала),

ако е наистина в залата, се навивам. Но долу, в мазата е  Sick Чудя се, как може деца да тренират долу...
Иначе Ариана.
Виж целия пост
# 10
Имам въпрос към тези, които са ходили вече на Ариана- има ли гардероб? Има ли място, където човек спокойно да си обуе кънките?
Виж целия пост
# 11
Имам въпрос към тези, които са ходили вече на Ариана- има ли гардероб? Има ли място, където човек спокойно да си обуе кънките?
За малки деца не ти препоръчвам "Ариана". Когато ние ходихме беше лудница от препускащи във всички посоки възрастни. Струва ми се някак по-опасно за деца. Иначе ледът е по-добре поддържан. На всеки час и половина го оправят. Пред НДК също го оправят, но на ръка, а не машинно. И на двете места няма гардероб за обувките, така че ако не оставите някой, който да ви пази багажа, предвидете раница за на гръб.
Ако ще се учи, направо прескочете откритите пързалки.
Ако ще се учи, ще я уча аз. Стига мъж ми да ми даде да се кача на кънки Simple Smile
Виж целия пост
# 12

Мерси, явно не съм чела внимателно.... Embarassed Hug
Виж целия пост
# 13
Какви са таксите за тези пързалки за деца и за възрастни?
Виж целия пост
# 14
Дайте да направим едно групово посещение. Дияна отдавна ме навива.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия