пароварка

  • 753
  • 2
Здравейте,момичета и момчета...искам да ви попитам ползвате ли така наречената пароварка в приготвянето на по диетична храна като борба с килограмите...преди месец силно се надъхах и си и я взех дадох 90 лева..и бях силно мотивирана с нейна помощ да се храня по диетично и здравословно...  chef..но бързо ми омръзна..три пъти си задуших зеленчуци..и до там...сега понякога приготвям риба на пара на малката ...но аз лично изобщо не обичам риба..На всичкото отгоре живея под един покрив с двама профисионални готвачи..и ми е много трудно да устоявам на изкушенията...но вече съм твърдо решена да ползвам прословутата ПАРОВАРКА..ще наблегна и на ходенето пеша....та нали децата от понеделник са пак на ясличка Wink...
Виж целия пост
# 1
Зравей Броколче Simple Smile
Аз пароварка нямам, но имам едно нещо като решетка, което се поставя на дъното на тенджерата има и крачета -  и така зеленчуците се варят на пара. Да, позвам го редовно - поне няколко пъти в седмицата си правя моркови, броколи, зеле, червено цвекло, карфиол на пара! Подправям с малко краве масло и става супер вкусно и не много калорично Simple Smile Peace
Виж целия пост
# 2
вече е в употреба отново...броколчета морковчета и половин картоф...после ще ги залеиа с малко кислело млекце с горчица...и..вкусно..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия