За веждите

  • 19 354
  • 31
Знаете ли какви вежди ще се носят тази пролет?Остават ли тия чупки че нещо май станаха банални?
Виж целия пост
# 1
 в момента съм на тая вълна! Simple Smile
 ще следя с интерес smile3503,...не 4е ще си правя форма,която не ми отива,а е актуална
Виж целия пост
# 2
 банални,но ме кефят пове4е,....правят лицето по-изразително newsm03
Виж целия пост
# 3
Може и да има мода във веждите не съм чувала  newsm78 Аз от край време си поддържам тънки вежди не заради мода или друго нещо, ами защото така се харесвам  newsm03
Виж целия пост
# 4
Аз от много време ходя при какви ли не козметички да ми направят тази форма с голямата чупка,но уви,все не се получава.Нямам достатъчно материял,ми казват всеки пък,надявам се да сменят тази мода и да излезе нещо друго,за което да имам материял Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
И при мен чупки няма  Sad
За съжаление моите вежди са си прави и такива ще си останат  Sad
Решила съм обаче да ги попълня малко с перманентен грим,някой знае ли в Бургас къде го правят качествено?  newsm78
Виж целия пост
# 6
Моите вежди са естествено тънки. Само отдолу леко ги почиствам (разбирайте по 4 косъма на вежда  Joy), така че и да искам нямам много магдан да правя кой знае какви форми и чупки  Wink
Виж целия пост
# 7
Моите вежди са естествено тънки. Само отдолу леко ги почиствам (разбирайте по 4 косъма на вежда  Joy), така че и да искам нямам много магдан да правя кой знае какви форми и чупки  Wink
   Определено нямаш нужда да си правиш кой знае какво!(ако на аватара си ти,разбира се! Wink)
Виж целия пост
# 8
Наскоро четох, или чух някъде (не помня), че вече идват на мода дебелите вежди, тоест по-естествен вид. Обаче аз не мога да се съглася с тези моди - на никой не му отиват и дебели и тънки, и прави и с чупки, така че да е винаги в крак с тенденциите.
Виж целия пост
# 9
Трудно е да следвате мода при веждите, просто изберете подходящата за вас форма. Веждите определят израза на лицето, а всяко лице има своите особености.

http://yourcosmeticbag.com/2007/12/23/%D0%9D%D1%8F%D0%BA%D0%BE%D … %B8-%D0%B2%D0%B5/
Виж целия пост
# 10
Не мисля ,че може да се говори за мода при веждите.
Важно е дали ти отиват тънки или дебели вежди , с чупка или без  Peace
Виж целия пост
# 11
 ето как се правят хубави вежди http://yourcosmeticbag.com/2007/12/23/%D0%9D%D1%8F%D0%BA%D0%BE%D … %B8-%D0%B2%D0%B5/
Виж целия пост
# 12
Моите вежди са естествено тънки. Само отдолу леко ги почиствам (разбирайте по 4 косъма на вежда  Joy), така че и да искам нямам много магдан да правя кой знае какви форми и чупки  Wink
   Определено нямаш нужда да си правиш кой знае какво!(ако на аватара си ти,разбира се! Wink)

Аз   bouquet


Ако и да излезе мода на дебелите вежди, аз и да искам няма как да бъда в крак с модата. И наистина не на всеки му отиват определен тип, ако има някаква мода в това, изобщо, вежди. Същото е и с устните, носовете и всичко останало... Мода в човешкото лице не може да има.   Grinning
Виж целия пост
# 13
Убийте ме, ама нямах идея, че и при веждите има мода Crazy.
Виж целия пост
# 14
И аз четох някъде, че а мода ще са гъстите и дебели вежди Simple Smile
Но и аз като повечето тук мисля, че трябва да се съобразяваме със себе си, а не с модните тенденции ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия