ягоди!!!!

  • 857
  • 11
Здравейте мами!
Моля Ви, кажете от каква вьзраст може да се дава на бебето компот от ягоди или пресни ягоди.
Благодаря предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 1
до колкото знам след навършване на 1 годинка може newsm10
Виж целия пост
# 2
Компот от ягоди в нито една възраст не е препоръчително да се приема, както и всеки друг компот. Няма нищо полезно в него, витамините са си "отишли", вода и захар е останалото. Иначе ягоди можеш след годинка, но много внимателно. Започва се с половин или още по-добре четвърт ягода, защото са много силен алерген.
Виж целия пост
# 3
Въпрос за ягодите
Давате ли ягоди?
Давате ли ягоди?Откога?
Виж целия пост
# 4
Компот от ягоди в нито една възраст не е препоръчително да се приема, както и всеки друг компот. Няма нищо полезно в него, витамините са си "отишли", вода и захар е останалото. Иначе ягоди можеш след годинка, но много внимателно. Започва се с половин или още по-добре четвърт ягода, защото са много силен алерген.
Taka e! Peace
Виж целия пост
# 5
Чела съм 2мнения едното е след 1г. , а другото след 3г. Те се водят като най-силен алерген. Тъй като аз съм супер алергична съответно се смята, че и дъщеря ми може да е. Затова в това отношение съм супер предпазлива. Като стана 1г.6м. я пробвах, не й хареса и от там и не съм се пробвало повече. На този етап не мисля да й давам.
Виж целия пост
# 6
Пресни след 3 г.

За компот едва ли има проблем, все едно да му дадеш вода със захар  Peace след термичната обработка всичко заминава.
Аз на моето компот още не съм давала, не ядем такива неща  Sick Grinning

На едногодишно не знам кое е толкова спешното да даваш точно сега Crazy остави детето да порасне.
Виж целия пост
# 7
Това важи за пресните плодове, нали (за над годинка)?

А за каша с ягоди? Имам една такава на Хипп подарък, но все още не смея да я дам на бебо.
Виж целия пост
# 8
Това важи за пресните плодове, нали (за над годинка)? ...

Пресните са над 3 г.
Виж целия пост
# 9
Пресните и аз знам след 3 години.
За компотите от ягоди знам от семейството на съпруга ми /дългогодишни производители на страхотни ягоди/, че може да стане и доста вреден. Не може да преседява компота от ягоди повече от 1 година. Имаше си и обяснение, но не го помня, защото аз преди 3 години никакви нямам намерение да давам.
Виж целия пост
# 10
Това важи за пресните плодове, нали (за над годинка)? ...

Пресните са над 3 г.

До колкото разбирам, каша с ягоди след 1 годинка, така ли?
Виж целия пост
# 11
до колкото знам след навършване на 1 годинка може newsm10




и аз така знам
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия