въпрос за биохимичен скриининг?

  • 560
  • 7
Здаравейте на всички и честита 2008 година.
Питам от името на моя приятелка,която трябва да ходина биохимичен скриининг утре,но аз не си спомням къде ставаше това.Знам че е Майчин дом,но моля кажете на кой етаж и кой кабинет.
Благодаря предарително  bouquet
Виж целия пост
# 1
Мисля,че беше на 14 етаж,но като влезеш има гише"Информация" и там ще и кажат!
Виж целия пост
# 2
В Майчин Дом, трябва да се качи на 14 -ти етаж с големите асансьори. Там ти вземат кръв и попълват всичко, после плащаш на касата долу и след четири дни си вземаш резулататите на място!

Успех!


 Hug
Виж целия пост
# 3
на мен ми вземах кръв някъде долу но точно къде вече не помня ooooh! така се бях ошашкала тогава, но не е било на 14-тия етаж
Виж целия пост
# 4
На 14 тия етаж се намира лабораторията, качваш се взимат ти кръв, после трябва да слезеш до първия, че там е касата, плащаш си и после пак се качваш да си занесеш бележката ,че си платила. След, мисля, че 4ри дни си взимаш резултата. Успех!!! Peace
Виж целия пост
# 5
Вероятно са го преместили  newsm78 - преди около 2 години взимането на кръв ставаше в едно подземие.
Виж целия пост
# 6
Вероятно са го преместили  newsm78 - преди около 2 години взимането на кръв ставаше в едно подземие.
точно Peace и на мен там ми вземаха беше през пролетта някъде май, не помня трябва да се разровя в изследванията
Виж целия пост
# 7
На 14 тия етаж се намира лабораторията, качваш се взимат ти кръв, после трябва да слезеш до първия, че там е касата, плащаш си и после пак се качваш да си занесеш бележката ,че си платила. След, мисля, че 4ри дни си взимаш резултата. Успех!!! Peace
Така е! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия