Преносване - спешни въпроси!

  • 1 482
  • 22
Привет!

Момичета, помагайте с каквото можете - информация от тези, които са преносили и разни други чалъми, че вече не ме сдържа и съм безумно притеснена.

Сестра ми беше с термин на 27 декември. Бебе още няма, вчера и днес са и влели по една система Окситоцин, от които тя не е почувствала нищо, нито най-малка индикация за болка или промяна в състоянието си!
Бебеот уж мърда, ама не я гледат на видеозон, уж тоновете не бяха добри, сега вече са добри newsm78 а тя от 31.12 е в болницата Confused

Не знам как да й помогна, нито имаем познати там (на двеста киломенра сме една от друга)

Направо ще се поболея от притеснение, а ме е страх и нея много да я разпитвам, да не проличи, че се притеснявам, та да не я тревожа и нея излишно!

Споделих, но не ми олеква, моля ви, кажете че ще има добро развитие цялото това нещо!
Виж целия пост
# 1
Е щом е под лекарско наблюдение не се притеснявай. Ако има проблем лекарите ще се погрижат.
Леко раждане й пожелавам Peace
Виж целия пост
# 2
Здравей мила!А може и да не и е изчислен термина правилно,знам ли newsm78 При всички случай трябва да я видят на видеозон и какво чакат мамка им,да ги помоли да ускорят процеса по някакъв начин,да бъде настоятелна и много силна.Незнам какво друго да те посъветвам,дано скоро станеш леля на жив и здрав бебок!Успех Hug
Виж целия пост
# 3
Важното е тоновете да са добре!
По същият начин протече и моето раждане. Първият ден вливането на Окситоцин по никакъв начин не промени намеренията на бебока. На втория ден ми пукнаха водите, сложиха ми вагинално хапче и до вечерта синът ми се появи!
Стискам палци!
Виж целия пост
# 4
Аз преносих 8дена всеки ден ме гледаха на видеозон и и слушаха тоновете. Вечерта ми сложиха вагинално хапче и на сутринта родих. така че споко, да ходи да я наблюдават и скоро да се похвалите с бебе Peace
Виж целия пост
# 5
Здравей,
не се притеснявай!
Знам че не звучи сериозно при написаното от теб по-горе.  Има време не бързай, бебчо може да иска само да си избере дата 5 дни все още не се води преносено.За лекарите преносване е ако закъснее с повече от 7-10 дни.
Важното е че е под лекарско наблюдение!
Аз имам сестра близначка и когато беше бременна и с двете деца уж все бяха преносени , но слава бого -нямаше зелени води нямаше и други симптоми.  Просто бебетата не им се излизаше първото племенницата ми се роди 4050кг а племенникът ми се роди 4650кг  малко по-едрички. /Явно им е харесвало на топло и добре нахранени Simple Smile /

Пожелавам ви едно здраво и хубаво бебе!

Виж целия пост
# 6
Спокойно, нали е при доктори. Защо за нейно успокоение не си плати за ултразвук пожелание. Колкото пъти съм лежала по болници, толкова пъти само в деня на приемането са ме гледали. Но обикновено към болниците има и звена за доболнична помощ (нещо като поликлиника), където няма проблеми да си платиш за преглед.
Аз преносих, но така и не се знае с колко точно, защото ми определяха термин няколко пъти. Трябваше последно да е около 30-31, пък аз родих чак на 6 следващия месец. Накрая стана след един "нежен" преглед  Mr. Green
Имаше една жена, с която лежахме заедно и и слагаха системи, но пак нищо. Накрая направиха секцио и сега си има чудна дъщеричка.
Успех на мамата и по-малко притеснения!
Виж целия пост
# 7
Притеснявам се и от това, че при две влети системи, тя не е почувствала нищо Thinking

Аз родих на 1/4 от системата  Embarassed
Виж целия пост
# 8
Да не са объркали термина?
При мен се получи точно така. Двете системи, които ми вляха първия ден в предродилна зала, не предизвикаха абсолютно никаква реакция у мен. След това се оказа, че синът ми изобщо не е преносен.
Виж целия пост
# 9
ами и аз само това питам, сега ще почна да броя дните по календара като бабите
  ей, за себе си не съм се притеснявала толкова Laughing
Виж целия пост
# 10
Ще и сложат вагинално вапче и ще роди за нула време  Wink.Не се притеснявай!Аз също преносих малко , но ходех на тонове всеки ден,  важно е да се следят тоновете на бебето
Виж целия пост
# 11
Мисля, че няма защо да се тревожиш, щом е в болница. Аз също преносих 9 дни. Не ми бяха объркали термина май, Пресиян се роди с орлови нокти, но в чудно здраве.
Според мен най-лошото, което може да се случи е, да и направят секцио. Споко!
Виж целия пост
# 12
Момичета, благодаря за отговорите и подкрепата!

Днес станах ЛЕЛЯ на прекрасната девойка Симона, с приказните кг - 3, 950!!!

Сестра ми са я  изтормозили максимално, но важното е, че вече двете са добре!


Виж целия пост
# 13
Ами ... Честито!
Едричка е девойката! Да е жива и здрава!!!
Виж целия пост
# 14
Честито миличка  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия