Наелектризиране на дрехите

  • 18 870
  • 10
Как се справятe с наелектризирането на дрехите? До колкото знам се слaга омекотител в прането, но аз не използвам. Мога ли да го заместя с някакъв натурален продукт- сода бикарбонат например?!

Офф топик: към модераторите: защо не мога да използвам усмивките в ляво?
Виж целия пост
# 1
Офф: Когато се използва полето "Бърз отговор" емотиконите са недостъпни.
Използвайте бутона "отговори" или преди публикуване: "Предварителен преглед", за да имате достъп до тях. 
Виж целия пост
# 2
Омекотителят не е единствения антистатичен препарат. Има и специализирани такива.
Но не те съветвам да слагаш сода бикарбонат в прането и в пералнята си, защото в скоро време ще се наложи да си купуваш нова пералня.
Виж целия пост
# 3
хехер за содата ми се струва, че някъде бях чела, че е заместител на омекотителя, но явно съм се объркала
Кое тогава е естествения заместител на омекотителя?
Виж целия пост
# 4
ТОВА ще ви помогне с въпросите,които имате.
Аз лично си предпочитам омекотителя и се радвам,че никой от семейството ми засега няма алергия.
Виж целия пост
# 5
Аз използвам винаги омекотител и нямам проблеми с наелектризирането, но май от по-голямо значение са материите на дрехите - при мен преобладава памук.
Виж целия пост
# 6
мразя намирисани дрехи от разните омекотители и други глупости ... преди ползваше някакъв препарат против наелектризиране, но ефекта беше минимален.
Виж целия пост
# 7
ами аз ползвам спрей антистатик
Виж целия пост
# 8
Аз също ползвам спрей, ама не помня откъде го купих...
Виж целия пост
# 9
Няма ли някакъв естесвен продукт?
Виж целия пост
# 10
peppp, кажи моля те, от къде го купуваш този спрей. Аз преди години съм ползвала, но сега не знам къде да го търся.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия