Да организираме молебен за Елвира!!!

  • 15 725
  • 387
Мили мами,
След като разказах на мои приятели в САЩ за Елвира- майчето от Варна, което от 20 месеца е в кома, те ме попитаха защо не организираме общ молебен за възстановяването на тази жена.
Общият молебен там се прави като се организират голям брой хора в определен ден и час да се помолят за спасението или въстановяването на някой. Според моите приятели чрез този метод вече са ставали свидетели на случки, които спокойно могат да влязат в категорията ЧУДЕСА.
Аз веднага се сетих за молебена за нашите медици и как малко време след това бяха освободени.
Надявам се на вашата подкрепа дори да не сте силно вярващи желанието ще е достатъчен мотив.
Виж целия пост
# 1
Добре. Ако искаш пусни и пост тук и предложи дата и час, много хора ще се включат:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=183649.0
Виж целия пост
# 2
Харесва ми идеята!!!
Виж целия пост
# 3
да побутна темата напред и дано повече хора се включат Praynig
Виж целия пост
# 4
Хайде да се опрганизираме де.Предложете дата и час с общи усилия стават чудеса
Виж целия пост
# 5
Погледнах в православният календар 13.1.2008г. се  води неделя след Богоявление(Йордановден) и ми харесва.Вие какво ще кажете?
Виж целия пост
# 6
И на мене ми харесва идеята , нека помогнем с каквото можем една майка да отвори очи и да гушне детенцето си  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 7
Побут!
Дано има късмет Елвира!  Praynig
Виж целия пост
# 8
И аз да я побутна малко
Идеята е чудесна. Остава ли 13.01?
Виж целия пост
# 9
И аз бутам малко
Идеята е чудесна. Остава ли 13.01?




 
Виж целия пост
# 10
чудесно на 31.01 дано се включат всички newsm17 newsm17
Виж целия пост
# 11
чудесно на 31.01 дано се включат всички newsm17 newsm17
с вас сме Praynig
Виж целия пост
# 12
Аааа последно на 13 или 31 newsm78
Виж целия пост
# 13
в православният календар 13.1.2008г. се  води неделя след Богоявление(Йордановден)

Денят е 13.01.2008 г.   Praynig

Виж целия пост
# 14
 PeaceОК
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия