Мнение за 22 ОДЗ, 32 ОДЗ и 73 ОДЗ в Люлин

  • 3 791
  • 11
Момичета помагайте. Септември ще записвам синът ми на ясла и съм се насочила към тези детски градини. Бихте ли споделили впечатления от тях. И ако знаете и друго ОДЗ хубаво в района моля споделете. Интересува ме материалан база, учителките...въобще всичко.
Виж целия пост
# 1
73-та ми е до блока, много трудно се влиза, лично на мен не ми допада, точно заради големия наплив, миналата година имаше моменти, в които спяха по 2 деца на легло ...
Виж целия пост
# 2
миналата година имаше моменти, в които спяха по 2 деца на легло ...

Леле наистина ли #Crazy Добре че ми каза!
Виж целия пост
# 3
От една година проучвам люлинските детски градини. Най-много положителни мнения съм събрала за 22 ОДЗ. Ходих и при директорката, защото ще подавам документи за І група. Жената ме впечатли много и като интелект и като отношение към детето, изобщо това, което бях чула за нея - а именно, че е много добър професионалист, смятам, че е вярно. Но пак казвам, че детето ми все още не е прието там, така че информацията ми за ОДЗ-то  като цяло не е от преки контакти.
Виж целия пост
# 4
Дъщеря ми е в 32 ОДЗ, доволна съм.Госпожите са много внимателни и приятни,леличката също.Като база според мен е горе долу добре(нямам база за сравнение,т.к.не съм ходила в др.градина).Тази година смениха дограмите,чисто е,уютничко.
Сега смятам да запиша и малката там на ясла.
Виж целия пост
# 5
Благодаря момичета за отговорите. Май 73 ОДЗ ще отпадне или поне ще е по-назад в желанията.
Виж целия пост
# 6
Синът ми е в 73 ОДЗ - базата е много добра. В яслата когато започна поетапния прием на набор 2005 не изписаха навършилите 3 години от набор 2004 и за това направиха яслените групи по 50 + деца. Това доведе до редица неудобства като спане по двама и невъзможност за качествен контрол на сбиванията, но сега като се замисля не знам кое е по-голямата беда - да са като в консерва или половината родители да се чудят какво да правят като децата са изписани от яслата а градината почва септември.
Иначе в детската има плувен басейн и преподаватели и персонала с 1-2 изключения е много добър и грижовен. /но изключения има навсякъде/
Успех в избора, аз съм решила - и малкият наесен ще е в тази градина.
Виж целия пост
# 7
От една година проучвам люлинските детски градини. Най-много положителни мнения съм събрала за 22 ОДЗ. Ходих и при директорката, защото ще подавам документи за І група. Жената ме впечатли много и като интелект и като отношение към детето, изобщо това, което бях чула за нея - а именно, че е много добър професионалист, смятам, че е вярно. Но пак казвам, че детето ми все още не е прието там, така че информацията ми за ОДЗ-то  като цяло не е от преки контакти.
Детето ми е там в 1ва група. Много съм доволна наистина. Тя се чувства добре. Учителките са страхотни и тя си ги обича. В началото имах сериозни резерви към по-възрастната, но сега ми е трудно да кажа даже дали не е и по-добра от другата. Само лелята вече все повече не ми харесва. Днес за втори път откровено ме излъга и съм сигурна, защото се обадих на учителката и я попитах... Ако се наложи ще говоря с нея по-сериозно, но за сега като цяло съм със страхотно впечатлевние. Племаенницата на съпруга ми е там в 4та група и също се чувства добре, а и майка и е доволна.
Успех на вас.
Виж целия пост
# 8
 Категорично 22 одз"Великденче"-имам много познати ,накоито децата са или бяха там и са много доволни.В 73 беше синът ми миналата година в 1 група.Освен,че спяха по 2 на легло/36 деца в група/,не бях доволна и от учителките,и от лелята.Отписахме го и сега ще пробваме в новата в 10 микрорайон,защото ни е по-близо от 22-ро.
Виж целия пост
# 9
Дъщеря ми от яслата до сега - ІІІ група е във 22 ОДЗ. Мнението ми за директорката е много добро - професионалист , а е и много дейна . Смея да кажа , че и базата е добра.общо взето съм доволна.   
Виж целия пост
# 10
Синът ми е втора група в 73 ОДЗ, не са спали по 2 деца на легло, поне в нашата група. Иначе градината е много добра като база /през лятото ще направят голям ремонт/, но директорката приема повече деца, от колкото трябва и в група са над 30 деца. Преди февруари месец в нашата група се сдобихме с 4 тригодишни деца, които по принцип трябва да са в първа, а не във втора група. Как ли се получава така  newsm78
Иначе аз съм доволна от госпожите, детето ходи с удоволствие на градина, на плуване /треньорката е страхотна/. В градината има кабинет по готварство, където децата готвят, музикалния салон е голям, това са плюсовете.Тази седмица за първи път имахме куклен театър  за разлика от 22 ОДЗ, където е всеки месец.
Виж целия пост
# 11
Големият ми синът ми посещава 73 ОДЗ още от яслата, сега е 3-та група, тъй като детската градина ни е близо. Като цяло не съм доволна, тъй като за периода им се смениха поне 6 учителки, а за няколко месеца дори ги гледаше една лелка. Дисциплината в групата е лоша и то основно поради постоянната смяна на учителки, които постоянно са по заместване в нашата група, децата тъкмо свикнат и ... Иначе - треньорката по плуване е много точна, умее да ги мотивира. Като база - дворът е в ужасно състояние, за 4 г. едно дърво не посадиха около пясъчниците и през лятото децата се пекат ужасно. Сега ще запиша малкото в 22 ОСД,
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия