дисбактериоза

  • 3 511
  • 7
Детето ми получи дисбактериоза след прием на антибиотик.изписаха ни нормофлор, но не мога да го открия никъде.Някой ползвал ли е подобен препарат? На 1г и 9м е.
Виж целия пост
# 1
да, чудесен препарат е ... не съм имала проблеми с намирането му, последно го купих преди седмица /също за прием на антибиотик/ от аптеката, която е пресечка на Ж.Кюри, отстрани на сладкарница "ТЕА". Знам със сигурност, че го има и в аптеката, която е сруще спирката на пазара Д. Петков на бул. "Стамболийски".
Виж целия пост
# 2
Когато Мая беше едва ли не новородено бебе ползвах лактофлор, което мисля че е същото като нормафлора. В родилното я бяха натъпкали с антибиотици и направо милото такива колики и болки имаше.

Ако искаш потърси лактофлор, ако не успееш да намериш нормофлор  newsm78
Виж целия пост
# 3
Много ви благодаря момичета.Проблема е , че сме в едно балканско градче от новата година ни е "затрупал" тук снега и не смеем да тръгнем.Има само една аптека и имат лактофлор, но ми казаха , че бил само за възрастни (на таблетки).За този лактофлор ли става въпрос или го има под друга форма ?
Виж целия пост
# 4
Лактофлор, беше в едни капсули (приличат на старите антибиотици, капсули с прах). На бебока го давах като изсипвах прахчето в лъжичка, разтварях го с мляко и го давах.

Съдържаше лактобацилис булгарикус, предписан ни беше от една много печена неонатоложка от Шейново. Доколкото си спомням давах 10 или 14 дни по една капсулка на ден.

Прочети листовката на лекарството, там пишеше че може да се ползва от кърмачета за възстановяване на чревната флора  Thinking
Виж целия пост
# 5
и лактофлор и нормофлор за деца няма, все един и същ е. Щом си намерила лактофлор давай от него, както ти е казала ritka или изсипваш съдържанието направо в шишето с мляко.
Виж целия пост
# 6
 Много ви благодаря, много ми помогнахте!
Виж целия пост
# 7
Лактофлора е много добър.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия