Външна врата

  • 835
  • 8
Здравейте. Предстои ми да поставям външна врата на къща, та ако някой има опит относно фирмите които се занимават с това, моля да ми помогне. Няма да влагам много пари в нея, защото ще има предверие и тя няма да се вижда и много.
Виж целия пост
# 1
Виж в сайта на някоя строителна фирма от твоя град
Виж целия пост
# 2
Ние си взехме преди време ( 1 година) врата за апартамента.Най-вероятно не е същото, но да знаеш ,че каквато и врата да сложиш важно е да има поне две брави.Ние сложихме една - касова за 150лв.-бравата и лятото ни обраха.Полицията каза , че тези с поглед се отваряли и трябва да си сложим още една брава(ние си мислехме за вътрешна врата-още една да сложим). Иначе фирмата беше коректна.Ще ти изпратя сайта им на лични.
  Поздрави   bouquet
Виж целия пост
# 3
Inay , благодаря ти за информацията.
Виж целия пост
# 4
Ние си взехме преди време ( 1 година) врата за апартамента.Най-вероятно не е същото, но да знаеш ,че каквато и врата да сложиш важно е да има поне две брави.Ние сложихме една - касова за 150лв.-бравата и лятото ни обраха.Полицията каза , че тези с поглед се отваряли и трябва да си сложим още една брава(ние си мислехме за вътрешна врата-още една да сложим). Иначе фирмата беше коректна.Ще ти изпратя сайта им на лични.
  Поздрави   bouquet
дай го тук направо, да го разгледаме всички  Hug
Виж целия пост
# 5
Препоръчвам ти Солид: http://www.solid55.com/bg/index.php Много коректни, спазиха всички срокове, вратата е перфектна.  Peace
Виж целия пост
# 6
Ние си взехме преди време ( 1 година) врата за апартамента.Най-вероятно не е същото, но да знаеш ,че каквато и врата да сложиш важно е да има поне две брави.Ние сложихме една - касова за 150лв.-бравата и лятото ни обраха.Полицията каза , че тези с поглед се отваряли и трябва да си сложим още една брава(ние си мислехме за вътрешна врата-още една да сложим). Иначе фирмата беше коректна.Ще ти изпратя сайта им на лични.
  Поздрави   bouquet
дай го тук направо, да го разгледаме всички  Hug

 Ето заповядайте  Simple Smile http://www.miraj.bulinfo.net/
Виж целия пост
# 7
Казали са ти вече за повечкото ключалки, защото така или иначе наличието на външна врата привлича внимание, ама пък без нея няма начин.
Но аз пък те съветвам да вложиш повече пари в нея, че после да не те е яд.
Когато се нанасяхме, искахме първо да оправим апартамента отвътре и после да доизкусуряваме вратата. Сложихме необлечена желязна, за да не чакаме. После сложихме брави, патрони и т.н. Стана много стабилна, ама външният й вид ме дразни жестоко - прилича ми повече на входна врата за мазе, отколкото за апартамент. Решихме да я облечем, но повечето фирми или отказват /директно казват: "Поръчайте си нова."/, или искат сума за обличането почти като за нова врата /не им се занимавало само с обличане - "нямали сметка"/. А пък ние си искаме точно тази врата, с тези брави, с тези ключалки и т.н. Сега остана вариант сами да си я облечем напролет  Sad.
Виж целия пост
# 8
И аз съм за СОЛИД!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия