слагането на шал - за или против

  • 3 718
  • 88
Преди време в предаването " Часът на мама", обсъждаха тема за слагането на шал на устата на децата, като коментиращия, категорично отхвърли  слагането му. Вие какво правите слагате ли или не, питам защото досега извеждах малката в количката,  там не се налагаше да и слагам шал, защото беше добре увита, но сега я извеждам с кенгуру и се чудя да слагам или не? newsm78
Виж целия пост
# 1
Аз съм против, детето също / което е по - важно, де/ ! Grinning
Не съм слагала никога съответно.
Виж целия пост
# 2
Слагала съм и още слагам шал, но не през устата, само на врътлето.
Виж целия пост
# 3
Слагам, но не пред устата.
Виж целия пост
# 4
Против! Не слагам и никога не съм слагала пред устата. Само на вратлето.
Виж целия пост
# 5
Честно казано и аз се чудя още, че сме и по - големи от вас  newsm78 По принцип аз гледам главата, ушите и врата да са добре увити. Някои познати са ми казвали да слагам и на устата, че да не се надишало детето със студен въздух и да й изстинат дробчетата  newsm78 Други пък ми казват, че като е на устата шала и като диша, се запарва въздуха, който диша, става конденз и тези капчици, които диша детето са причина за разни възпаления на дихателните пътиша, демек може да развие нещо по - страшно от настинка.  Sick Ние не че много сме излизали от както заваля сняг де, само на терасата за малко я изнасям, но не й слагам шала на устата  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Шал слагам само на вратлето.И то рядко.
Виж целия пост
# 7
За шал - на врата  Peace
Виж целия пост
# 8
като е на устата шала и като диша, се запарва въздуха, който диша, става конденз и тези капчици, които диша детето са причина за разни възпаления на дихателните пътиша, демек може да развие нещо по - страшно от настинка
 
Именно и аз това съм чувала и затова питам
Виж целия пост
# 9
Не притежаваме шал. На устата - никакъв случай не бих сложила. Вредно е.
Виж целия пост
# 10
Мястото на шала е около врата, а не увит около устата и носа. Здравите деца, както и възрастните, дишат през носа и функцията на  носната лигавица е да затопля и увлажнява поетия въздух.
Виж целия пост
# 11
Против.

София ползва шал само за аксесоар  Blush
Виж целия пост
# 12
Против. Не бих сложила шал на устата.
Виж целия пост
# 13
Против. На мен така ми слагаха и е адски неприятно. Никога не му слагам шал през устата  Stop
Виж целия пост
# 14
 никиога не съм слагала пред устата.Шалът е за да пази вратлето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия