за нощното хранене

  • 1 998
  • 51
моля,споделете как махнахте нощното хранене и колко време ви отне,на нас ни предстои(по съвет на педиатъра) и не знам  как точно да го махна
Виж целия пост
# 1
На твое място не бих премахвала нощното хранене насила. Много е травмиращо за цялото семейство и най - вече за детето, което щом се буди явно си е гладно.
Повечето деца сами се отказват от нощното хранене.
Сина ми се отказа сам на 21 дни.
Виж целия пост
# 2
Какво да ти кажа, това ми е болна тема. Още в родилното ни казваха да не храним през нощта, а да даваме вода. Е да ама моя юнак пищи и си иска млякото. Пробвах да не го храня през нощта, но само се тормозехме, нито аз спя нито той, само рев и мрънкане. Викам си я да си го храня аз щом е гладен. Първо отпадна храненето в 12, просто една нощ не се събуди и така. Сега като го нахраня към 9 се буди към 4 да яде. От няколко дни си е променил режима и яде последно в 22ч. и сутрин в 5, после чак към 10.
Според мен щом бебо е гладен си го храни, сам ще спре да се буди, когато е готов Peace
Виж целия пост
# 3
Ами ние почти нямахме нощно хранене. Наколко пъти се е събуждала в 12 или в 3 , но постепенно и те отпаднаха. А от Коледа вече пропуска и храненето си в 6 сутринта.
Виж целия пост
# 4
Моята педиатърка е ЗА храненето на поискване, никога не съм махала или слагала хранене, всичко определяше детето ми.

Ако имаш време почети из Интернет как е в другите държави Peace
Виж целия пост
# 5
Не съм му махала нощното кърмене. Сам се отказа на 9 месеца и половина.
Нищо не може да ме убеди в полезността на това да даваш просто вода на гладно бебе...
Виж целия пост
# 6
Маха се когато детето само се откаже, насилствено никога. Синът ми след годинката го отказа.
Виж целия пост
# 7
аз кърмя на поискване и все още се храним нощем. Нямам намерение да си травмирам излишно детето. Когато само пожелае, тогава ще спре да се храни през нощта.
Виж целия пост
# 8
Иво се отказа сам от нощното си хранене-не съм му го налагала като режим и съм против това.
Педиатрите съветват така за да" си почива стомахчето",което е една изключително остаряла теория.В Библиотеката на Кърмаческия има много информация по въпроса.
Виж целия пост
# 9
Ние се хранехме нощно време само през първия месец и след това той сам си заспиваше и не се будеше! Peace
Ако му се яде на детето нека си похапва! Hug
Виж целия пост
# 10
Та твоето бебче, доколкото виждам, е само на 40 дни. Моят съвет е да не бързаш да махаш нощното хранене. В момента през колко часа яде през нощта? Аз се отказах да тормозя и детето, и нас. Надявам се сам да се откаже. В момента яде един път през нощта, когато беше на възрастта на твоето бебче си ядеше и нощем през 3 часа, максимум 4.
Виж целия пост
# 11
недей да махаш нощното хранене,моят син до 1 година вечер го кърмех по няколко пъти.
Виж целия пост
# 12
Моята педиатърка е ЗА храненето на поискване, никога не съм махала или слагала хранене, всичко определяше детето ми.

Ако имаш време почети из Интернет как е в другите държави Peace

 smile3521 smile3521 smile3521
Виж целия пост
# 13
Моят син почти никога не се е хранил през нощта. Да се е случвало 3-4 пъти. Просто си спи по цяла нощ поне засега. Simple Smile
Никога не съм си мислила   насила да го отказвам от някое хранене или пък да го будя да яде. Peace
Виж целия пост
# 14
И на мен ми казваха да не го храня вечер и то от самото начало,  да го храня през 3 часа през деня и аз глупачката го правех един месец като давах вода, а то такива мъки беше... Накрая ми писна да си тормозя детето заради докторски препоръки и си го храня на поискване, дори и през нощта. От тогава няма такива ревове през нощта както преди и си спи спокойно...Спи при нас, защото така ми е по- лесно да го кърмя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия