конизация

  • 1 402
  • 4
днес гинеколог ми каза ,че трябва да ми се направи конизация.
без допълнителни изследвания ,само с преглед.
от рак ли съм болна?
Виж целия пост
# 1
Здравей! Не си мисли предварително глупости е първото нещо което ще те посъветвам! Второ как така без изследвания ще ти казва че трябва да се прави такава манимулация?!?! Задължително искай и второ мнение но конизация се прави при вече променени клетки но не означава рак а по-скоро превенция! Има писано много по темата и аз имам познати с конизация и след това родени дечица така че не мисли и не се притеснявай предварително!На колпоскоп гледали ли са те?
Виж целия пост
# 2
Цитонамазка не е правена, така ли? С колпоскоп ли те гледа? Единствената смислена причина, за която се сещам е да имаш мнооого голяма по площ раничка на шийката, която да не може да се третира по друг начин. Според мен, поискай второ мнение.
Виж целия пост
# 3
Цитонамазка не е правена, така ли? С колпоскоп ли те гледа? Единствената смислена причина, за която се сещам е да имаш мнооого голяма по площ раничка на шийката, която да не може да се третира по друг начин. Според мен, поискай второ мнение.
не е правена цитонамазка.без колоскоп,нямаше такъв уред в кабинета.отидох с кървене след цикъл,прегледа ме рутинно и каза че трябва да се направи конизация,виждал от къде кърви и трябва да се изреже за да няма проблеми.последния ми гинекологичен преглед беше преди 6 месеца,при моята гинеколожка,тя каза че нямам раничка дори,винаги гледа и с колоскоп.сега за 6 месеца,незнам.в понеделник съм при нея.
Виж целия пост
# 4
Дано всичко е наред!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия