За онлайн записването в детските градини - по накратко!!!

  • 606
  • 4
Здравейте, майчета! Понеже темата за записването в детските градини онлайн стана ужасяващо дълга и не знам вече на кого е полезна, искам да ви предложа да разгледате сайта за общината, създаден за тази цел. Може би вече е споменат в долната тема, но тъй като страниците в нея вече са 31!!!, реших да пратя сайта, за тези, които сега се заинтересуват по темата. Сайтът е:

kg.sofia.bg

В него има и форма за въпроси, така че вместо да гадаем или да ходим до общината, можем да питаме онлайн. Нали сме съвременни майки...

Успех на всички със записването. Аз лично съм оптимист, че това е по-добрият и съвременен начин. Чакането по нощите е варварско. Освен това, системата е направена с цел да не се записва едно дете по 5 пъти в различни градини, защото това създава изкуствен дефицит на места. Системата автоматично ще проверява по ЕГН дали детенцето е вече записано.

Виж целия пост
# 1
Благодаря, но цялата друга тема е именно за този сайт и новия начин за записване.
Виж целия пост
# 2
Разбирам, но е много трудно да се разбере. Темата започва с опита на една майка, посетила общината, а не сайта. Изказват се догадки, задават се въпроси, на които само общината може да отговори. Реших да насоча объркани майки като мен.
Виж целия пост
# 3
Мисля, че не може да е по накратко. Просто всяка майка си има проблеми, не всеки има време да изчете всичко и се задават много въпроси. Нормално е. Не мисля, че има нужда от повече теми-така ще трябва да следим няколко. Wink
Виж целия пост
# 4
Клеопатра не е "една майка посетила общината", а участник в работна група занимаваща се с проблемите на общинските детски заведения в София. Тя дава информация от първа ръка и е на ясно с всичко относно записването, освен това е в постоянна връзка с г-жа Фандъкова и отправя въпросите ни направо към нея. А отговорите публикува в темата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия