снимки on-line - от къде

  • 1 313
  • 18
за първи и единствен засега път поръчах от www.snimkitevi.com . не са лоши, но цветовете са прекалено наситени.  предстои ми скоро пак да поръчвам и то доста на брой и сондирам мнения  Grinning

вие от къде сте поръчвали? впечатления?

Виж целия пост
# 1
И аз основно съм поръчвала от www.snimkitevi.com. На мен много ми харесват особено а цената сиЗащото тук в Бургас най-евтините снимки са по 30-40ст #Crazy
Виж целия пост
# 2
знам, знам нали и аз съм от Бургас  Wink
Виж целия пост
# 3
Искам да попитам как точно става поръчката, защото аз няколко пъти пробвам и не ми се получава. От стъпка 1 натам не мога да продължа. Къде ли бъркам?
Виж целия пост
# 4
Искам да попитам как точно става поръчката, защото аз няколко пъти пробвам и не ми се получава. От стъпка 1 натам не мога да продължа. Къде ли бъркам?

След като избереш кои снимки да ти се извадят. най долу има две опции
1)Форматът и броят на всички снимки да бъде еднакъв ?
2)Копиране по опис ?
избираш една от двете и натискаш бутона "продължи"
Аз обикновено все по опис избирам . После започват да ти се качват снимките на сървъра Изчакваш докато ти даде съобщение че всичките са качени. Автоматично те прехвърля на следващата стр където си избираш броя на снимките, формат вид на хартията Даваш приключих и това е. трябва да потвърдиш по тел или e-mail поръчката си  и да кажеш как искап да я получиш по куриер или на място Това е УСПЕХ Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 5
Вие като сте от Бургас как си ги получавате? Колко ви излиза доставката?
Виж целия пост
# 6
ами по куриел ми ге пращат.
зависи колко снимки ще поръчаш , дори с доставката може да ти излеза по-изгодно, а понякога и фирмата прави отстъпка за количество
Виж целия пост
# 7
ани4ка, благодаря ти за информацията, обаче аз немога да схвана всъщност как избираш снимките или по-точно къде, уж свалих някаква програма, ама...  newsm78
Виж целия пост
# 8
Аз поръчвам от www.fotobravo.com. Много съм доволна Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Аз само от снимките ви поръчвам и съм много доволна.
Виж целия пост
# 10
Вие като сте от Бургас как си ги получавате? Колко ви излиза доставката?
Изпращат ги чрез куриерите Спиди. Цена 3,80лв. Последния път ги поръчах в сряда вечерта и в петък бяха при мен. Аз съм мн доволна от www.snimkitevi.com
Виж целия пост
# 11
Аз поръчвам от  www.fotolan.info и съм много доволна
Виж целия пост
# 12
От доста време и за се колебая къде да поръчам.
Та исках да ви питам за самета технология на качването-например за 100-тина снимки колко време коре долу ви отнема?
Виж целия пост
# 13
ами на мен 250 снимки ми ги качва около два и половина часа
но сигурно зависи от връзката, а и от компютъра-моя комп си е бавен вече Tired
Виж целия пост
# 14
Аз си поръчвам от foto bravo. При поръчка над 13 снимки не плащаш такса обработка.
Има възможност за доставка с куриер или да си ги вземеш от посочен от теб обект при поръчката.
Досега максималния брой, който съм качвала наведнъж е 60 бр. за поръчка и това се случи
за не повече от минута-две. Доволна съм от качеството. Можеш да си поискаш матови или гланцови, както и да избереш между няколко формата.
Много лесно се качва програмата, а качването на снимките и поръчката са елементарни.
Снимките стават за около два дни, но зависи от броя и натовареността в момента.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия