Има ли за какво да се притеснявам?

  • 2 810
  • 31
Първо, съжалявам че пускам темата тук, не знам къде другаде да го направя.
Виждам че сте компетентни, и искам да ви попитам нещо.
Началото на декември започнах противозачатъчни, в началото на цикъла, т.е. била съм защитена от самото начало. Опаковката ми свърши някъде 21,22, не помня точно, след което не правих пауза 7 дни, защото на 27-ми имам рожден ден, пък и времето с приятеля ми беше лимитирано, за това реших да се възползвам докрай и да си забавя цикъла. Започнах друга опаковка на следващия ден, но някъде към 7ми или 8ми ден от втората опаковка пропуснах хапче. На следващия ден пак си пих и така, въпроса е че правихме секс тогава когато го пропуснах, и той свърши в мен.
Има ли за какво да се притеснявам. Знам че е много безотговорно това което съм направила с пропускането, и съзнавам грешката си. Ще се радвам на сериозни и компетентни мнения, без упреци.
Благодаря.
Виж целия пост
# 1
Да,има защо да се притесняваш.На опаковките си пише,пропусне ли се хапче,да се взема когато се сетите,но следващите 7 дни да се пазите.
Виж целия пост
# 2
Току що направих 2 теста-и двата са отрицателни.
Виж целия пост
# 3
ааа и аз правих два теста и бяха отрицателни,но този при гинеколога излезе положителен  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Е, да, мерси,
Виж целия пост
# 5
ее не се обиждай де.казвам го просто ,за да внимаваш.сигурно аз съм една на сто хиляди с този случай.
може би си направи трети тест след време или иди на гинеколог той да ти направи.
надявам се всичко да е наред.
Виж целия пост
# 6
Ами, мен ме боли леко стомаха, като преди цикъл. Дано да ми дойде днес, утре. Ако не дойде тези дни направо отивам при чичко доктор.
Виж целия пост
# 7
Преди колко време беше секса за който се съмняваш и кога свърши опаковката хапчета?
Виж целия пост
# 8
7, 8 дни. Спрях хапчетата преди 2 дни.
Виж целия пост
# 9
Фалщиво -отрицателни тестове има, фалшиво-положителни няма  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Ще се радвам на сериозни и компетентни мнения,

Виж целия пост
# 11
Тъй като подозирам, че горният постинг се отнася до мен:
В листовката на всеки качествен тест за бременност е отбелязано, че отрицателен резултат не означава липса на бременност, докато при положителния  тест, няма грешка.
А дали мнението ми е компетентно... Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Много добре знам какво пише на листовката.
Излиза обаче, че ако ми дойде след малко, ще ме изкарате с цветна бременност.
Виж целия пост
# 13
Питаш дали да се притесняваш. Отговаряме ти. Щом си правила тест, вероятно нещо те съмнява. Ние сме добронамерени, а ти нервна, вероятно от идващия цикъл. Приятна вечер!
Виж целия пост
# 14
Искам да попитам, при евентуална бременност, има ли някакво течение? Зацапващо?
Тъй като имам първи признаци на цикъл, т.е. кафеникава течност, не много за сега.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия