идеи за коридор

  • 15 461
  • 21
Става въпрос за къща.Каква да е настилката на коридора долу плюс стъпалата,които свързват още един коридор на втория етаж.Става въпрос за самото влизане от входната врата и това,което се опитах да обесня.Ама объркано стана! newsm78
Виж целия пост
# 1
Незнам какво е точно разпределението  Rolling Eyes /немога да си го представя/ ,но се питам дали неможе да се направи комбинация теракот или гранитогрес с паркет .Така хем ще е красиво и хем практично и лесно за подръжка .
 newsm78 Някъде бях виждала някаква мека подложка  ,но незнам как се казва и дали е удобна ,дано някой
даде информация за нея .
Успех и дано не съжалявате с избора /да сте доволни/ . Hug
Виж целия пост
# 2
Та значи-влизаш коридор ,от двете страни-стаи,качваш стъпалата и същата работа
Виж целия пост
# 3
Гранитогрес  Peace
Виж целия пост
# 4
За входен коридор - по-добре ще е да е или гранитогрес, или теракот, нещо, което да се поддържа лесно и да не се наранява или износва бързо. За коридора на горния етаж, където се предполага, че живеещите вече ще са си събули обувките долу и ще са нахлузили домашни пантофи, може да си сложите каквото ви душа иска - паркет, дюшеме, ламинат /но пак е препоръчиелно да се чисти лесно, мокет би бил лош избор например/.
Виж целия пост
# 5
Гранитогрес естестмвено.Теракота се износва рано или късно.
Виж целия пост
# 6
Входния коридор гранитогрес всичко останало паркет и на нас ни предстои това скоро време и така ще постъпим  Peace
Виж целия пост
# 7
Гранитогрес
Виж целия пост
# 8
Нас ни посъветваха да си сложим корк. Това е мнението на нашите приятели в Мадрид. Те там навсякъде са с корк. В България как стои въпроса? Вчера бяхме в Практикер и видяхме някакви ролки корк, но мисля, че е покритие за стени, за под не знам къде да търсим.
Някой от вас слагал ли си е корк като подова настилка?
Виж целия пост
# 9
И според мен е добре да е гранитогрес, пък отговори ако искате да слагате разни постелки е отделен въпрос. Ако едно семейство си живее самостоятелно в ъкщата, може и стълбита да са с дърво - или ламинат - по-топло сякаш изглежда!

ПОСЛЕ ДА СЕ ПОХВАЛИШ СЪС СНИМКИ
Виж целия пост
# 10
Гранитогрес за входната част защото е вечно ,пък по-навътре може да си сложите и корк .Нищо незнам за него като настилка.
Виж целия пост
# 11
Нас ни посъветваха да си сложим корк. Това е мнението на нашите приятели в Мадрид. Те там навсякъде са с корк. В България как стои въпроса? Вчера бяхме в Практикер и видяхме някакви ролки корк, но мисля, че е покритие за стени, за под не знам къде да търсим.
Някой от вас слагал ли си е корк като подова настилка?


Нашите си сложиха корк на пода и стана много добре. Продават се на листове, а не на ролки, но внимавай ако купуваш цвета на листовете да бъде еднакъв, защото има разлика в партидите, едни са по-светли други по-тъмни. След това се маже с лак.
Виж целия пост
# 12
Става въпрос за къща.Каква да е настилката на коридора долу плюс стъпалата,които свързват още един коридор на втория етаж.Става въпрос за самото влизане от входната врата и това,което се опитах да обесня.Ама объркано стана! newsm78

При нас подобен коридор е със теракот или гранитогрес, не съм сигурна. С ПВЦ первази. Има специални плочки за стъпала. Те са като стандартните плочки, но са релефни за предната част на стъпалото, така че да не са пързаля. Долу, горе и по стълбите всичко ни е еднакво. Поддържа се много лесно.
Виж целия пост
# 13
И аз съм за гранитогрес Peace
Виж целия пост
# 14
ние ще слагаме гранитогрес
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия