Познаха ли пола на бебето ви?

  • 5 703
  • 78
Искам да Ви попитам от първият път ли познаха пола на бебето Ви или няколко пъти казваха различен пол. Аз съм в 20 г.с. и ми казаха момче, но не е ли много рано?
Виж целия пост
# 1
Аз бях в трети месец,на триизмерен видеозон ме гледаха и казаха момиче.После всички,които ме гледаха казаха същото и познаха,нямаше изненади Simple Smile
Виж целия пост
# 2
да
Виж целия пост
# 3
в пети месец за пръв път на триизмерен ехограф, казаха момиче. После на всеки преглед лекарката ми потвърждаваше казанота. В осми месец пак бях на триизмерен поради много-о-о-о-о голямото бебе и плановото секцио и отново казаха момиче. Познаха, естествено за наша радост!  bouquet
Виж целия пост
# 4
да,без никакво колбание Peace
Виж целия пост
# 5
При първата първата бременност още в петият месец познаха пола на бебето-момче,а при втората до деветият месец казваха,че е момче и в началото на деветият месец се оказа,че е момиче
Виж целия пост
# 6
да
Виж целия пост
# 7
При първата ми бременност щерката беше застанала кофти и хич не даваше да се види. Но всички доктори, макар и плахо казваха, че ще е момиче. И познаха Simple Smile

Сега от 17-та седмица всички са категорични, че ще е момче, даже преди седмица при запис на тоновете - пак ме попитаха "момче ще е нали?". Да видим като са толкова убедени дали ще познаят  Thinking
Виж целия пост
# 8
Не от първия път  Blush До края на шестия месец знаех, че ще е момиче, но в седмия се потвърди момче  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Не е рано. На мен в 18-19 г.с. ми казаха пола на триизмерен ехограф и докторката беше 100% сигурна. Полсе другите лекари потвърдиха и всички познаха в крайна сметка. Heart Eyes
Виж целия пост
# 10


   Да, в 16г.с. лекарката видя пола и се оказа, че не е сгрешила.
Виж целия пост
# 11
Не от първия път  Blush До края на шестия месец знаех, че ще е момиче, но в седмия се потвърди момче  Mr. Green
и при мен така - само че потвърдиха за момче едва в 8 месец #Cussing out
Виж целия пост
# 12
Не можаха да познаят пола и на двете ми деца.
Големият беше седалищно и при него не се виждаше ,а за малкия ми казваха до последно ,че ще бъде момиченце. Laughing
Виж целия пост
# 13
да,от първия път,и после само потвърждаваха.
Виж целия пост
# 14
На мен в 12 г.с. ми казаха, че ще е момиче, и после съмо се затвърждаваше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия