дали са менте

  • 761
  • 10
От раждането на Калоян купуваме памперси на памперс от Била, сага сме на  4-ка, но купих един пакет които е различен от старите / пак 4-ка /, разликата е там че ушичките с лепките са ластични, по тясни и по удобни поне за мен, но това беше само в един пакет, следващите които купих са от стария модел, със широки ушички неластични, малко се бръчкат по крачето. Та се питам да не съм попаднала на менте, но пазарауваме само от Била, дали е възможно или това е друга пратка, , а пликовете са съвсем еднакви и не се различават по нищо като ги сравня някои ако знае да пише.
Виж целия пост
# 1
 не съм попадала на ластични лепки  newsm78
по принцип нищо чудно да има памперси ментета, ама точно в била  newsm78 там не е ли производителите / официалните вносители да вземат щандове под наем.  newsm78 или това беше в метро
Виж целия пост
# 2
Не са менте.Това са новите памперси с ластична лепка.
Но масово майките се оплакват от тях.
Съседката до нас е взела от новите и каза,че много пропускат.
Вчера мъжо купи от Била,но бяха от старите и утре ще го пратя да вземе още 2 пакета.
Виж целия пост
# 3
Не са менте, производството е полско (На другите е турско). Опаковката се различава единствено по принтирания код под баркода. Лично на мен доста повече ми харесват и специално търсих от тази партида. Взех и 5-ца, но за съжаление тя вече си е същата като турските (без ластиче)
Виж целия пост
# 4
 newsm78 аз взимам от "новите" - тези, които са с лосион, без лосион нямало да има вече. та тия с лепките да разбирам, че са друга новост ли?  newsm78
Виж целия пост
# 5
Ние  за пръв път взехме 4 номер и останах приятно изненадана, че имат ластични лепки - много удобно според мен... не са пропускали досега, а поемат огрооомни количества урина (през нощта де  Simple Smile ) Та явно съм взела от новите.
Виж целия пост
# 6
Не са менте...това са новите памперси.....
Виж целия пост
# 7
не са менте тези с ластичните ушички - това са новите и лично аз съм много доволна
Виж целия пост
# 8
Не са менте...това са новите памперси.....
И аз така си помислих и затова попитах - съответно ми казаха ,че това е само временна пратка на памперсите и че е нещо като пробна.....иначе няма да имат промяна вида на памперсите и ще си бъдат стария модел Peace
Виж целия пост
# 9
Не са менте...това са новите памперси.....
И аз така си помислих и затова попитах - съответно ми казаха ,че това е само временна пратка на памперсите и че е нещо като пробна.....иначе няма да имат промяна вида на памперсите и ще си бъдат стария модел Peace
Ех, жалко ако е временна пратка.
Виж целия пост
# 10
Не са менте...това са новите памперси.....
И аз така си помислих и затова попитах - съответно ми казаха ,че това е само временна пратка на памперсите и че е нещо като пробна.....иначе няма да имат промяна вида на памперсите и ще си бъдат стария модел Peace
Ех, жалко ако е временна пратка.
И на мен повече ми харесват от старите модели ама дано размислят и пуснат на пазара от тях Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия