Препоръчайте ми HA мляко

  • 1 015
  • 15
Здравейте!
Детето ми е с атопичен дерматит, веднъж направи и уртикария (така и не разбрахме от какво) и е предразположено към алергии. Все още го кърмя, но вече мисля да го отбивам. Лекарите казват да започна с хипоалергенно АМ, обаче в магазините има огромно разнообразие и аз нямам представа кое да взема. Затова ви моля да споделите опита си с мен и да ми помогнете да се ориентирам в избора си. Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Аз съм давала на малкия Милумил ХА ,но при нас трудно се намираше.Все ми предлагаха НАН ХА. Затова се отказах да му давам ХА и продължих да давам нутрилон,но ние просто бяхме с някакъв обрив и за това бяхме на ХА.
Не мога да ти препоръчам ХА мляко ,просто бих те посъветвала да провериш дали го доставят,за да не се окаже че после ще трябва да го сменяш.
Виж целия пост
# 2
откакто се е родил Влади е на НАН ХА и ти го препоръчвам-доста добро е,дори и не мисля да го сменям
Виж целия пост
# 3
при нас пък нямаше разлика дали яде обикновено или ха.незнам до колко млякото влияе на атопичния дерматит.ядем нан.педито ми каза да го сменя с нан ха.взех,ама нищо не се промени.дерматоложката ми каза,че храната няма нищо общо с кожата.но щом са ти казали вземи и пробвай,може случаят да е по-различен.
всъщност сега прочетох,че сте предразположени към алергии...в такъв случай мисля,че трябва да вземеш мляко,което има редовен внос.
Виж целия пост
# 4
 моя син също е с такава диагноза пие Фризо ХА ,мисля че е добро,разтваря се добре,не мирише гадно,не го запича,но все пак всяко дете е различно.успех Peace
Виж целия пост
# 5
Ние след много проблеми с млякото сме на Хип HA, бяхме на 1 сега сме на 2 и от двете сме много доволни.
Виж целия пост
# 6
и ние сме много доволни от HIPP
Виж целия пост
# 7
НАН ХА  newsm10
Виж целия пост
# 8
Хип ХА- пробиотик
Виж целия пост
# 9
MILUMIL HA  Peace
Виж целия пост
# 10
От хиполергенните млека само HIPP HA  е пробиотично, с бифидокатерии, а те стабилизират имунната система и имат още купища позитивни ефекти, така че - категорично ХИПП. newsm10 newsm10 thumbsup
Виж целия пост
# 11
Ние сашто сме с такава диагноза моята педиатарка ми препорача да давам FRISO HA много сам доволна не го запича. PeaceПрочети повече за млеката в "Адаптирани млека и техните саставки."Задалжително се консултираи с педиатара. Peace
Виж целия пост
# 12
Синът ми е на Фризо ХА, от как се е родил. Мисля, че добре му се е отразило. Simple Smile И при това лесно се приготвя.
Виж целия пост
# 13
Хипоалергичното на НАН,при нас се прие добре,при всеки е индивидуално
Виж целия пост
# 14
Абсолютно съм за НУТРИЛОН ХА PeaceГорещо ти го препоръчвам Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия