Кой е най-интересния индийски филм,който сте гледали?

  • 304 311
  • 736
# 390
Повелителката на подправките. Peace
Виж целия пост
# 391
Повелителката на подправките. Peace

Той е английски, с участието на Ашуарайя Рай (не претендирам че правилно съм изписала името)
Виж целия пост
# 392
Повелителката на подправките. Peace

Той е английски, с участието на Ашуарайя Рай (не претендирам че правилно съм изписала името)
Да, така е, ама има интересни неща от индийския бит и култура.
Виж целия пост
# 393
Най-интересния индииски филм останал в спомените ми в превод Бариера на времето
Ако някой го открие ще го разцелувам
Виж целия пост
# 394
честита нова година
Моля, кажете-как се казва филма за едно момче ,което участва в ,,стани богат".
Гледах само реклама и ми допадна.Показах как по трудния начин и научило отговорите.
Виж целия пост
# 395
Моля, кажете-как се казва филма за едно момче ,което участва в ,,стани богат".
Гледах само реклама и ми допадна.Показах как по трудния начин и научило отговорите.
Slumdog Millionaire / Бедняка милионер
Виж целия пост
# 396
Здравейте на всички.Любимите ми индийски филми са "Dil" ,"Deedar" и "Индраджит". За съжаление не мога да намеря последния със бг.субс.Филмът е много тъжен и си заслужава гледането.Ако някои случаино го намери с бг.субс ще съм му много благодарна.  Също така искам да попитам дали някой който има регистрация в www.bollydreams.com , ще може да ми прати покана ,защото днес пробвах да се регистрирам обаче тракера е затворен и може само с покани. Нека да ми пише на ЛС.
Виж целия пост
# 397
Момичета запалихте ме Crazy Да си призная без бой, че съм гледала само "Слонът моя приятел"  Embarassed Но заради вас днес си изтеглих "Девдас" и мисля тази вечер да го гледам.   
На мен също много ми хареса "Повелителката на подправките"  Peace не е точно индийски, но е на тази тематика. Много приятен и нежен филм  Hug А на "Слонът..." колко съм плакала...  Heart Eyes
Виж целия пост
# 398
http://www.lapache.info/ -ето един страхотен сайт с индийски филми Simple Smile аз обожавам индийските филми,в момента се сещам за 3,които страшно много ми харесват
1.Baabul
2.Chori Chori Chupke Chupke
3.Fanna
Но и трите филма са страхотни,заслужава си да се гледат.
Виж целия пост
# 399
Най - интересен не знам, но много ми допадна " Ударите на сърцето / Dhadkan " с Акшай Кумар, Сунил Шетти и Шилпа Шетти.
От класиките " Слонът, моят приятел " и " Двете ваксаджийчета ".



Виж целия пост
# 400
някой ще ми каже ли как да намеря индийския филм сърце с раджа и матху
Виж целия пост
# 401
Здравейте и от мен сега открих темата ви и искам да се включа последният хубав филм се казва ТИХО ТИХО,ТАЙНА ТАЙНА или чоре чоречупке чупке,страхотен филм музиката е много танцувална и думите се помнят винаги като на слона мой приятел.Филмът е подобие на хубава жена с ричард гийр.Ще ви хареса но ще има и сълзи и то много .........
Виж целия пост
# 402
Здравейте! Stop Peace
И аз също съм почитателка на индийските филми.Гледала съм мн. такива,но най-любими са ми:
1."Слонът моя приятел"
2."Майка Индия"
3."Двете ваксаджийчета"
4."Бродяга"
А от по-новите"Удърите на сърцето","Присъдата","Болни от любов",а най новият,който съм гледала(произведен 2007 година) е"Здравей,Лондон".
Тези филми излизаха с в-к "Шоу".Жалко,че престанаха да издават такива.
Аз нямям достъп до Замунда(спряха/изтриха ми акаунта),но един познат ми сваля от там,а там има наистина страхотна колекция!
Виж целия пост
# 403
за този филм , който питат Кати и Ването го търся и аз отдавна. разказва се за двама братя на , които убиват родителите им,в една къща.те успяват да избягат.единия се качва на един влак,но другото момче не успява.срещат се накрая на филма.само това си спомням.мисля,че се казва"реката на спомените-възмездието" или "реката на забравата-възмездието".ако някои се сети , моля да пише

Филма е за трима братя а не за двама и аз го търсих много време накрая го открих казва се Отново Заедно ето ви и линк дори  ..
http://www.video.store.bg/c/p-p/m-627/id-27416/otnovo-zaedno-.ht … &latconvused=

:]]
Виж целия пост
# 404
veer zaara
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия