ад мляко Frizopep

  • 459
  • 2
Здравейте майчета! Първо Честита нова Година на всички да сме живи и здрави и най вече мъничетата ни! Не съм сигурна дали темата ми е за тук, но все пак ще я вмъкна! Имаме атопичен дерматит ( вече съм писала подробности в други теми), та д.р Мустаков ни е предписал ад мляко Frizopep! Казаха ми че преди време когато ти е предписано ад мляко в някакво лечение можело да се изписва от лекуващия лекар или личния да се взема с рецепта т.е по ефтиничко! Отначало не обърнах голямо внимание, но всяка седмица давам по 16.50лв за него, не че няма да продължа да ги давам, но ако има начин да го вземам по евтино защо не? Въпроса ми е имали някой информиран по този въпрос от вас? Не мисля да питам педито защото при нея трябва да ходиш информиран тя не казва и не информира с нищо по добре да съм подготвена и ако се изписва направо да си искам рецептата! Много ще съм ви благодарна   bouquet
Виж целия пост
# 1
Frizopep-а и всички останали специални млека се поемаха от здравната каса до юли 2006, за съжаление. Ако това ще те успокои по някакъв начин има майки, на които им се налага на 3 дни да купуват по кутия.
Успех в преборването на АД.
Виж целия пост
# 2
http://www.nhif.bg/bg/post.phtml?topicid=54434
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия