за детските ясли-каква е процедурата?

  • 502
  • 6
Здравейте, мили мамчета!
Искам да Ви попитам как стоят нещата сега с подаването на док-ти в детските ясли? Разбрах, че за градините има промяна-чрез нета.
Моето момченце е на 1 г 2 месеца. Ако подам сега док-ти чак септември ли има шанс да го приемат?
Обмислям вариант и с частните ясли, но след всички противоречиви мнения, които изчетох съвсем се обърках.
Благодаря Ви предварително за разясненията!  bouquet
Виж целия пост
# 1
по принцип новите групи се сформират септември. Но говори с директорката, че искаш възможно най-рано да започнете, има много напускащи, тя ще направи възможното.
Моите тръгнаха през юни, примерно.
Виж целия пост
# 2
В яслените групи към ОДЗ-та приемат деца само през септември.
В яслите, които са самостятелни, а не към ОДЗ се случава да приемат деца и по друго време. Синът ми го приеха така през април, когато беше на 1,4 г.
Виж целия пост
# 3
Аз подадох молба през ноември 2007, казаха че могат да я приемат през април 2008.
Виж целия пост
# 4
За пореден път се убеждавам, че не живеем в една държава. Аз отидох юни 2007 и ми казаха, че не мога да подам молба-това в Овча купел 1  #Cussing out
Виж целия пост
# 5
Аз пък подадох молба 09.07 и ми казаха на 03.01.08  че тези молби изобщо не важат вече   Crazy и всичко е през интернет от 04.02.08г

Виж целия пост
# 6
Аз пък подадох молба 09.07 и ми казаха на 03.01.08  че тези молби изобщо не важат вече   Crazy и всичко е през интернет от 04.02.08г



така е  Peace
има наколко теми по въпроса в същият този подфорум, просто няколко теми по-надолу
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия