Аборт и секс?

  • 1 134
  • 8
Мили майчета, преди Коледа ми направиха кюртаж, тъй като яйцеклетката беше куха. След колко време може да се прави секс след тази процедура? Както след бременност 3 месеца или по-малко? Благодаря предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1
На мен също ми правиха кюретаж след "кухо яйце". Не разбрах обаче дали питаш само за секс или искате да бебеправите? Ако всичко ти е наред и нямаш някакви болки или кървене, можете да започнете веднага щом се изчистиш ( да ти спре кървенето сле манипулацията). Ако е за бебе е хубаво да се изчака поне месец. На мен един лекар ми каза 6м, а другия, който ме гледаше 3м.
Какво имаш предвид под "чакане след бременност?
Виж целия пост
# 2
Става въпрос за секс само, тъй като като родих ми бяха казали да не правим поне 3 месеца секс, докато всичко се възстанови и затова и сега се притеснявам и питам. За бебеправене ми казаха най рано след 6 месеца че може да пробваме. Не ми тече вече една седмица, но се притеснявам дали всичко  е наред. Една приятелка ми каза че трябва да се пазя 3 месеца а друга 40 дни, трета пък веднага след като спре кървенето можело. Искам да съм спокойна и затова питам Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Абе я започвайте да се упражнявате!  Grinning Аз и след раждането не съм чакала кой знае колко  Embarassed Щом ми свърши кървенето и .... Embarassed Не стига, че няколко месеца не правихме секс, ами и още да чакаме. От де тия нерви?  Grinning
Виж целия пост
# 4
Ако се чувстваш добре, можете да започнете секс веднага. Laughing
И чак пък 6 месеца за нови опити при такава ранна бременност ми се вижда много. Thinking
Виж целия пост
# 5
Ми казват, че 6 седмици, обаче аз не съм успявал да ги спазя Blush
Щом се чустваш добре и си готова - мятай се  Peace
Виж целия пост
# 6
Всичко зависи само от теб,ако нямаш болка или някакъв друг дискомфорт Peace
Виж целия пост
# 7
според мен е добре да минат 30 дни от кюретажа.
Там е рана все пак, бързо може да стане причина за инфекции
Виж целия пост
# 8
 Embarassed Ако се чувстваш добре можете да започнете веднага, все пак всичко зависи от теб. Аз има аборт и въобще не сме чакали толкова, но ако мислите за бебе по- добре е да изчакате малко ,но се упражнявайте.  newsm07
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия