УДАРИ МЕ ТОК! А БЕБО???

  • 5 616
  • 11
СНОЩИ, МИЕЙКИ ГОТВАРСКАТА ПЕЧКА, ДОКОСНАХ МЕТАЛНАТА И РЕШЕТКА, ДОКАТО ДРУГАТА МИ РЪКА ДЪРЖЕШЕ ГЪБАТА ПОД ТЕЧАЩАТА ВОДА НА ЧЕШМАТА.

РАЗТРЕСОХ СЕ ЦЯЛАТА ЗА СЕКУНДИ И СИ ИЗКАРАХ АКЪЛА, ПОНЕЖЕ СЪМ В 9 Г.С.

ДНЕС ТЕХНИКА КАЗА, ЧЕ НАПРЕЖЕНИЕТО БИЛО МНОГО ГОЛЯМО. НЯМАЛО НУЛА ЛИ...? НЕ РАЗБИРАМ, НО ПО ЦЯЛАТА ПЕЧКА ТЕЧЕШЕ ТОК.

ЕСТЕСТВЕНО В ПОНЕДЕЛНИК ЩЕ ХОДЯ НА ЕХОГРАФ ЗА ДА ВИДЯ КАК Е СЪРДЕЧНАТА ДЕЙНОСТ НА ПЛОДА, НО ДОТОГАВА ЩЕ СЕ ПОБЪРКАМ. НЯКОЙ АКО ЗНАЕ КАКВИ МОГАТ ДА СА ПОСЛЕДСТВИЯТА ЗА ПЛОДА, АКО Е ЖИВ - НЕКА ПИШЕ, ЧЕ И ЛИЧНИЯ ЛЕКАР НЕ ОТГОВАРЯ.

МЕРСИ!
Виж целия пост
# 1
и, защо ще чакаш понеделник,
иди веднага,
иначе нямам представа какво може да се случи,
но дано всичко да е наред    Hug
Виж целия пост
# 2
Аз също бих отишла на секундата на лекар. Ако трябва ще си платя, но недей да чакаш.
Успех и да пишеш какво е станало. Стискам палци всичко с бебчо да е наред.
Виж целия пост
# 3
 Praynig Дано да не се е случило нищо лошо на бебо! Пиши какво са ти казали след прегледа! Hug
Виж целия пост
# 4
отивди на преглед,ако не може при наблюдаващия гинеколог ,отиди в болницата,която ти е най близо,и в която има АГ отделение,надявам се, че няма да те върнат!
Дано да е добре бебо!
Виж целия пост
# 5
ТОКУ ЩО СЕ СВЪРЗАХ С ДОКТОРА И КАЗА, ЧЕ НИЩО МИ НЯМА И КАТО ГО ПИТАХ КАКВО ДА ПРЕДПРИЕМА, КАКВО ЩЕ МЕ ПОСЪВЕТВА, ТОЙ ОТГОВОРИ, ЧЕ КУРБАН ТРЯБВАЛО ДА ДАВАМ. АЗ ВСЕ ПАК ЩЕ ОТИДА НА ЕХОГРАФ, НО СЕ УСПОКОИХ.
МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА ЗАГРИЖЕНОСТТА!
Виж целия пост
# 6
радвам се, че всичко е наред  Hug
Виж целия пост
# 7
разбира се дано всичко да е наред-но иди и на ехограф за да си по-спокойна,аз бих отишла Peace късмет и леко бременеене
Виж целия пост
# 8
 HugМного се радвам, че всичко е наред с бебо! Леко бременеене!
Виж целия пост
# 9
Браво! радвам се, че лекарят е казал, че нищо ти няма. Аз, обаче не бих отложила ехографа. Все пак едно е по телефона и по-принцип, друго е директния преглед.
Виж целия пост
# 10
Не се притеснявай,това е по-важно .С дъщеря ми ме удари ток ,направо ми залепнаха и двете ръце за една рогозка.Откъде се взе там ток и досега незнам,но стоях залепена около минута.После бебка не промърда почти цял ден.Изкарах си акъла,че бях и на село.Но всичко се оправи без последствия.Бебето е по-добре защитено отколкото си мислим.
Виж целия пост
# 11
Не съм сигурна, че по телефона който и да е доктор може да прецени, че на бебето му няма нищо. Аз на твое място не бих се бавила с прегледа, сигурно нямаше да мога да изчакам. Все пак с ток карат сърцето, като е спряло да тръгне... и от там ми идват страховете, да не задълбавам в теорията си. Успех
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия