замръзна ни бензина в колата

  • 1 994
  • 16
бясна съм.може ли такова нещо.зареждаме само от едно място и ето резултата.голяма и известна фирма.два дни колата неможа да запали защото замръзнало горивото в тръбичките.това означава че има много вода в бензина,че чак и да замръзва.
какво да ги правим тези некоректни бензиностанции и техните собственици разбира се.направо съм бясна и ми се иска да отида да вдигна скандал.но служителите не са виновни.
Виж целия пост
# 1
Половин час преди теб и аз пуснах почти същата тема, само че за дизел.
Ето я:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=254520.0

Според мен трябва да измислим нещо по въпроса. Аз не мисля да оставям нещата така.
Виж целия пост
# 2
Не разбирам много, но има опастност да се спука главата на инжекциона от замръзналата вода.
Ако има вода в бензина разхода ти трябва да е до небесата и колата да гасне. Не си ли го забелязала?
Източете бензина. Коя е тази бензиностанция?
Виж целия пост
# 3
съжалявам че не съм видяла другата тема.ако трябва ще си преместя написаното там,а тази да се изтрие.както и да е. въпроса е че печка-духалка са я размразили.карбуратора е бил замръзнал и по тръбичките надолу.въпроса е че не само на нас се случва.на съпруга ми колегите също са се оплакали от подобно нещо.
Виж целия пост
# 4
Преди време имаше доста нашумял случай, даваха го и по ТВ. Пак вода в бензина и двигателят така се беше повредил, че за нищо не ставаше. Помните ли този случай? Май се оказа, че нищо не могат да направят на собствениците на бензиностанцията. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Незнам за бензина,но мъжа ми онзи ден тръгна да сипва антифриз и то от скъпите,който беше замръзнал.
Виж целия пост
# 6
Дали не става въпрос за Шел?
Много хора се оплакват от горивото им.
Виж целия пост
# 7
При нас става дума за OMV, незнам при Деси за коя става дума.
Виж целия пост
# 8
Същото! Удариха ни колата и кума помага с неговата, обикалят с мъж ми за части. Днес не можа да запали, дърпаха го около 3 км - нищо! Накрая се оказа, че тръбичките са замръзнали, защото в нафтата има вода!  #Cussing out
Виж целия пост
# 9
Днес сменяхме бензиновата помпа, старата даде фира - според майсторите в сервиза - поради гореописаните причини.
Виж целия пост
# 10
Като ги почна Шел,ОМВ и други знайни и незнайни бензиностации,не е истина как колата ми е стигала разход 13/100(говоря за фиат пунто,не за джип Mr. Green)Водата в горивото обикновено "дави" двигателя,но това съвсем не означава,че няма нещо друго,с което да поразреждат бензина..Зареждам само на Лукойл,колата ми стои навън.Не съм имала проблем до сега и си влиза в абсолютно нормалния разход.
Виж целия пост
# 11
Подайте сигнал в комисията за защита на потребителите.
Виж целия пост
# 12
Подайте сигнал в комисията за защита на потребителите.
Peace Peace PeaceБи трябвало да вземат проби.
Виж целия пост
# 13
И на нашата кола и се случват гореописаните големи разходи и гаснене,а също не караме джип  #Crazy.Миналата година забелязах че от ,,Петрол,, имахме такива проблеми,но сега зареждаме от ,,Лукойл,, и е същата работа. Close
Виж целия пост
# 14
Подайте сигнал в комисията за защита на потребителите.
Peace Peace PeaceБи трябвало да вземат проби.
Би трябвало по принцип. Но има ли къде да се направи такава проба, в смисъл в лаборатория, чиито резултат евентуално не може да бъде оспорен?
Защото даваха по новините, че единствената такава държавна лаборатория е в рамонт от 2 години! И реално от тогава не са правени проверки на горивата.

Ето, намерих това:
http://btv.bg/news/?magic=bulgaria&story=62629








Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия