Сладолед Рафи - КЪДЕ?!

  • 6 708
  • 13
Имам проблем.. мъжът ми е пристрастен към сладолед Милкиуей на Рафи, но сега когато е студено се намира доста трудно.. Знам , че имат витрина в Скай Сити,но другаде.. не знам. Та ако има някъде около вас,ще се радвам да споделите !  Praynig Hug
Виж целия пост
# 1
В Арена Младост има едни от тези по-готините сладоледи, но не се сещам сега Рафи ли са точно  newsm78
В Цум долу също май имаше Рафи.
Виж целия пост
# 2
В Арена Младост има едни от тези по-готините сладоледи, но не се сещам сега Рафи ли са точно  newsm78
В Цум долу също май имаше Рафи.

и аз за кино Арена се сетих, че го ям всеки ден този сладолед, но незнам как се казва, но е подобен на Рафи де супер  Crazy
Виж целия пост
# 3
Не,не.. Не стават тези "подобните".. Иска си Рафи. Ако няма Рафи в Скай сити е сърдит после цял ден  Mr. Green Crazy
Виж целия пост
# 4
В Арена Младост има едни от тези по-готините сладоледи, но не се сещам сега Рафи ли са точно  newsm78
В Цум долу също май имаше Рафи.
Няма в Цум,днес търсихме там  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
А, може, аз в ЦУМ последно лятото ядох  Joy
Гледам сега сайта на Арена, пише ,че е Джимис там..
Виж целия пост
# 6
В халите нямаха ли два щанда - един на първия и един в приземния етаж?  newsm78
Струва ми се, че имаше, но не съм 100 % сигурна!  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Май в Хепи сервират Рафи но не съм 100% сигурна.
Виж целия пост
# 8
В халите нямаха ли два щанда - един на първия и един в приземния етаж?  newsm78
Струва ми се, че имаше, но не съм 100 % сигурна!  Rolling Eyes
Това са сладоледите на Феникс.
Виж целия пост
# 9
И аз ги издирвам, но май наистина само в Скай Сити са оставили витрината.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 10
На "Графа" в отсечката м/у Попа и канала има щанд на Рафи ,мисля че в сладкарница "Златна пещ".Миналата седмица го видях newsm78
Виж целия пост
# 11
На "Графа" в отсечката м/у Попа и канала има щанд на Рафи ,мисля че в сладкарница "Златна пещ".Миналата седмица го видях newsm78
Права си,че го имаше,но от около 3 дни "Златната пещ" вече не работи. Имаше също и в Ам-Ам на попа,но сега има Фурнети на мястото на Рафи  #Cussing out
Виж целия пост
# 12
Май имаше и в Златната пещ, която е на Оборище и Черковна  newsm78
Виж целия пост
# 13
Май имаше и в Златната пещ, която е на Оборище и Черковна  newsm78
Имаше, ама лятото ....  Tired
Сега има само витрина, в която вместо сладоледите Рафи се мъдрят различни видове торти. ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия