Aptamil 1 vs. Aptamil COMFORT 1

  • 1 384
  • 3
Zdraveite!
Registriram se i purvia mi post e zaradi speshnata kasha v koyato popadnah.
Kupih 4 krugli metalni kutii Aptamil COMFORT 1 ot METRO i sega vijdam, che tova e razlichno sadarjanie ot Aptamil 1 kartonenata kutia.
Izchetoh mnogo ot foruma i savsem se oburkah.

Bihte li mi kazali prilika/razlika mejdu 2-te ?

Kato mi e svarshilo siniata kartonena kutia, koyato beshe nemska, da tursia li sushtata po noshtnite apteki ili da davam ot Aptamil COMFORT 1?


Здравейте!
Регистрирам се и първия ми пост е заради спешната каша в която попаднах.
Купих 4 кръгли метални кутии Aptamil COMFORT 1 от МЕТРО и сега виждам, че това е различно съдържание от Аптамил 1 картонената кутия.
Изчетох много от форума и съвсем се обърках.

Бихте ли ми казали прилика/разлика между 2-те ?

Като ми е свършило синята картонена кутия, която беше немска, да търся ли същата по нощните аптеки или да давам от Aptamil COMFORT 1?

Моля, пишете на кирилица.
Виж целия пост
# 1
http://spreadsheets.google.com/pub?key=pJF1WdQwABjwVtbGTXtexFw

тук съм дала сравнение
Виж целия пост
# 2
 За съжаление се овдят различни млека, комфорта е за проблеми от типа колики, запек и газове. Моята кукла пиеше по тази причини Нутрилон Комфорт, който сега е Аптамил комфорт. Не сме имали колики изразени, че да ми направят впечатление, но зависи, ако смениш трябва да си караш на комфорта....
Виж целия пост
# 3
Prosto kato gledam Aptamil 1, koito e v kartonena kutia, 2 plika po 400gr. Cialata izpisana samo na nemski i s dopalnitelen etiket na BG .... tova veche niama ot kade da se kupi. Skusah se da obikaliam, a to niamashe kvo da yade. I az se zarinah s 4 kutii COMFORT ..... i po nevolia doide smianata.  Thinking

NAi-tupoto e , che v internet samata firma niama svesten site i informaciata si ostava oburkvashta.

P.S. izviniavaite, che pisha na latinica, no niamam vazmojnost da pisha na kirilica


Просто като гледам Аптамил 1, който е в картонена кутия, 2 плика по 400гр. Цялата изписана само на немски и с допълнителен етикет на БГ .... това вече няма от къде да се купи. Скъсах се да обикалям, а то нямаше кво да яде. И аз се заринах с 4 кутии КОМФОРТ ..... и по неволя дойде смяната.  Thinking

НАй-тъпото е , че в интернет самата фирма няма свестен сайт и информацията си остава объркваща.

П.С. извиниявайте, че пиша на латиница, но нямам вазможност да пиша на кирилица

Моля, пишете на кирилица! : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4823.0

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия