Проблем с изхождането на бебче

  • 813
  • 12
Здравейте  Hug
Имам голям проблем - сина ми е на 4 месеца и 9 дни. Храним се със зеленчукови пюренца на обяд, но все още не сме заместили цяло ядене. Млякото ни е Аптамил Комфорт 1, но тъй като то е за бебета до 4 месеца, сега взех новото Аптамил Комфорт 2 .От вчера ака трудно и изпражненията са му твърди, като камък. Възможно ли е да е от млякото - доскоро си акаше нормално и без проблем.
Виж целия пост
# 1
какви по точно пюрета му даваш?моят се беше запекъл от пюрета и затова те питам.пробвай да му дадеш слива.много хубава работа върши.
Виж целия пост
# 2
Ами ние започнахме захранване със зеленчукови пюрета и нямаше проблем с тях...все пак почти цял месец направихме от както ги ядем - нямаше никаква реакция.Дори мога да кажа, че от момента в който започнахме захранване, Гого почна да се изхожда нормално - дори сутрин и вечер.Преди това акаше по веднъж на няколко дни. Приемам все пак като възможност и пюретата да са причина, но търся и други варианти.
Виж целия пост
# 3
според мен по-скоро не е от Аптамила,а от пюренцето което е хапнал  bouquet
Виж целия пост
# 4
И аз допускам, че проблемът идва по-скоро от пюретата. Наблегни на храните с разхлабващо действие, които са подходящи за твоето бебе. Виж този линк:

http://www.zadecata.com/vkuhniata/Zdr_diet_hranene/Zapichashti_r … bvashti_hrani.htm

Щом вече си въвела пюретата, може да даваш и по малко пюре от круша или слива.
Виж целия пост
# 5
имаме абсолютно същия проблем Sick!Хапвахме Аптамил1 и от както го смениха почна да се мъчи като ака и да е твърдо.Давам почти само разхлабителни пюрета,като слива , круша,тиква...,но няма резултат сега смених млякото и чакам резултата и се надявам да е по-добре!Възможно е да е от млякото.понеже Ивче не искаше да яде новия аптамил и хапваше малко с много зор педито каза че за това ака малко на топчета.
Виж целия пост
# 6
При нас също го има този проблем, но с малка разлика. Няма запек, не е твърдо акото му, а просто не иска да се изхожда. На 3 дни слагам термометър и се изхожда.
Но вече взех да се притеснявам. Това е така от както давам плодовите пюрета./вече месец/ Иначе АМ ни е Аптамил1 /от новият/.
А от плодовите съм пробвала всички видове, но няма ефект. Не иска и това е.
Виж целия пост
# 7
Зависи пюретет какви са.Има затягащи, разхлабващи,регулиращи.По тази причина се редуват.
Виж целия пост
# 8
По-вероятно е да е от пюретата. Като почнат да ядат "възрастна" храна се сдобиват и с "възрастни" акита. Давай му плодове - пюрета и сокове, те спомагат за изхождането.
Виж целия пост
# 9
Здравейте  Hug
Имам голям проблем - сина ми е на 4 месеца и 9 дни. Храним се със зеленчукови пюренца на обяд, но все още не сме заместили цяло ядене. Млякото ни е Аптамил Комфорт 1, но тъй като то е за бебета до 4 месеца, сега взех новото Аптамил Комфорт 2 .От вчера ака трудно и изпражненията са му твърди, като камък. Възможно ли е да е от млякото - доскоро си акаше нормално и без проблем.
Ако Аптамил Комфорт 1 ви действа добре, защо не продължиш още известно време с него? Няма значение, че сте навършили 4 месеца...
Виж целия пост
# 10
И ние имаме този проблем от както започнах да давам зеленчукови пюрета. Преди дни въобще не можеше да се изходи, сега го прави но е твърдо акото. Ние сме на Аптамил имунофортис 1.
Давам му тиква с ябълка, круша, слива, но проблема си остава. Дано се оправи скоро. До колкото разбрах има такъв период при някой деца докато им се настроят стомахчетата към новата храна.
Дано се оправите скоро
  bouquet Peace
Виж целия пост
# 11
Момичета, не ми се смейте, но искам да споделя нещо и да питам. Мойта беба/3м и 18д/ всеки ден се изхождаше с нормално аки. Започнах сокчета /ябълка и морков/ и имаме по 5-6 наакани памперса. Това нормално ли е? Има ли място за притеснение?
Виж целия пост
# 12
Аз като смених от милумил 1 на милумил 2 се запекохме жестоко, не бяхме захранени. Не помагаше нито дуфалак, нито термометър. Накрая ми препоръчаха чая Блевит Л. Върши чудесна работа, съдържа сини сливи и други разхлабващи плодове. Продават го в пигис хауса. Казвам го, защото нито една аптека в нашия квартал (борово)не беше чувала за него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия