get.bg и подаръците които уж щях да раздават

  • 634
  • 4
Не ми е за тъпите им евтини неща, но въпроса е принципен. Ако някой е пазарувал преди празниците от тях, знае, 4е имаха една кампания за подаръци на тези поръчали до 31.12.2007 и  какво стана обявиха 15 човека като първите печелевши на 25-26.12 и след 31.12 така и не стигнаха до следващите, а изтриха цялата реклама от сайта  Close
Виж целия пост
# 1
Това е поредната тема тук, която потвърждава, че get.bg са некоректни. Дали пък не им отива повече думата "измекяри" newsm78
Виж целия пост
# 2
май много им стана на тия от гет.бг...
Виж целия пост
# 3
сестра ми си чакаше подаръците от тях от Коледа, до вчера, когато окончателно ги отказа. Сто пъти се обаждаха, обещаваха-утре, утре, тя си отглагаше ангажименти да ги чака , ате така и не доставиха поръчаното, а беше немалка поръчка. Мноооого са зле, какво да им се молиш да си вземат парите ти ли? Аз съм заклет фен на пазаруването нолайн, но такова нещо не съм виждала...Въобще не се учудвам за томболата им-в стила им на работа е очевидно. А и такива промоции обикновено се правят, за да се увеличат продажбите-чудя се за какво са им като и с тези, които имат не могат да се оправят.
Виж целия пост
# 4
  Аз съм печелила подарък от тях...за един 8-ми март.  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия