А за какви алергични симптоми точно следим при захранването?

  • 1 296
  • 7
Четох доста от библиотеката, но пак не ми се връзва нещо...

Вие за какви странични "ефекти" наблюдавате...

Откакто съм родила, та досега, всичко което чета и ме съветвате ми помогна невероятно.

Сега, обаче, се налага да спешувам малко схемата на захранване - на Момчил не му стига яденето напоследък. Съдира ме от сукане - суче нон-стоп, АМА НОН-СТОП - денонощно, гърдите ми ги изпразва кат нищо, а кърма си имам. Аз си и хапвам доста, точно заради това. Аз уж в лунна диета щях да се включвам  ooooh! - пак ще си остана 87 кг. май...

Захранвам го, ама не му стига, кашичките и пюретата, които му давам, ги омита за нула време, освен, че увеличавам количествата, трябва да увелича и броя на дневните давания. От днес съм решила така да процедирам. А как яде! Майкооооо! Направо е страшен - трепери, маха с ръцете, пищи като се бавя - много му харесва   chef
Почнахме от 1 януари и опитахме оризова каша, тиква и круша.
Утре включваме морковите. Към 10 януари - ябълките, ама май ще са по-рано.
Ще издърпам и картофите по-напред. Няма начин. Засега не виждам обриви, ама то май и за друго се следи...

 Hug  Hug  Hug
Виж целия пост
# 1
Обриви, промени в изхожданията най-често, повръщане може да има. Аз за това се сещам, другите да допълват Simple Smile

Иначе като гледам снимката, а и както казваш, юнака добре си хапва  Grinning Да ти е жив и здрав!
Виж целия пост
# 2
промени в изхожданията най-често

а какви промени се очакват, АКО ИМА АЛЕРГИЯ?
Защото, ако всичко си е ОК, то промени пак си има - нали вече е храна - миришат  Mr. Green, променят цвят и консистенция...

Виж целия пост
# 3
Изпражненията стават воднисти ,направо изтича в памперса все едно е чишкал толкова са редки.На мен ми се случи в началото на захранването и се наложи да спрем за 2 седмици и от скоро пак се захранваме много внимателно и бавно ,защото определено не разбрах от какво се получи при все ,че 5 дни яде нещо и на 6-тия вкарвам ново и да не е повече от 6-8 пъти на денонощие (изхожданията)при нас беше 14 пъти за денонощие ,което си е много,правихме чревни изсл .всичко си беше наред така ,че най-вероятно захранването беше причина според педиатрите.
Виж целия пост
# 4
да,разтройства,зачервяване на лицето и зад ушите,също и обриви по тялото най-4есто по коленцата
 Peace
Виж целия пост
# 5
подпухване, отделяне на газове
обрив(например грапав обрив по лицето), екземи, уртикарии
хрема, запушен нос
червени сърбящи очи, тъмни кръгове под очите
диария, слузести изпражнения, разстройство
червен обрив около ануса
нервност, раздразнителност, колики
повръщане
астма

 ooooh! Peace
Виж целия пост
# 6
И мене тази тема живо ме вълнува в момента, добре, че я пусна Hug

Можеш да следиш и за обриви около устата, около дупето, по тялото. Преди седмица мъжът ми му даде пюре от праскова (без да ме пита #Cussing out) и на другия ден имаше ситни пъпчици по дупето и около устата. Спрях прасковата и тези около дупето се махнаха, но около устата още си ги има, но и зъб му никне в момента, та може и да са от него ooooh!  

Съветвам те да изчакваш поне 3-4 дни преди да въведеш нов плод или зеленчук. Понеже и моят е голям гладник и едно пюре рядко успява да го засити, обикновенно добавям към него 3 с.л. оризова каша и кърма (или вода), за да не е твърде гъсто.
Виж целия пост
# 7
хм, я един запис
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия