Текст за служебна бележка- помощ

  • 2 464
  • 4
В понеделник ще подавам за градина, а счетоводителката ни е в отпуска. "Заместващата" не знаела точно какво да напише в служебната бележка за градината. Може ли някой да ми напише примерен текст- тук или на мейл rosica_anastasova@yahoo.com.
Ще бъде много благодарна  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 1
Аз като подавах молба за големия ми син преди 3год,не ми искаха никаква бележка-в ДГ си има молба образец,която се попълва и там нанасяш всички данни...ако си спомням добре като документ искаха само копие от акта за раждане на детето ...
Виж целия пост
# 2
Не ти трябва никаква служебна бележка, а само молба, написана по образец и ксерокопие от акта за раждане на детето.
Служебна бележка може да ти поискат после, когато детето ти започне да посещава градината, ако имаш право на някакви намаления на таксата.
Виж целия пост
# 3
Предполагам, че имате архив с изходяща поща на фирмата. Да разрови и да види как се пише сл. бележка. Мога да дам пример - фирма ХХХ с Булстат № ........ удостоверява, че Росица .... с ЕГН ....... работи във фирмата на постоянен тр. договор. Ако искат дохода за 12 или 6 месеца назад - да го извади от ведомостта за заплати.Сл. бележка да послужи пред .... Подписва се от Гл. счетоводител и Директор.
Виж целия пост
# 4
Мерси много момичета. Наложи се да притесним счетоводителката, защото никой друг не е наясно къде си държи нещата.

Благодаря пак  Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия