4ернокоски

  • 3 759
  • 47
да питам с каква боя се боядисвате,коя е наи траина от тези които сте пробвали.На някои им заблестява косата от боята а не от маските с които се е клепала или подръжката на косата.
Виж целия пост
# 1
Aз се къносвам, не ползвам боя, ползвам от тази турска ли е или индийска - на опаковката с жена с точка на челото. Блести доста, на мен ми пада след няколко месеца, или по скоро не пада а израства.
Виж целия пост
# 2
с велатон се правя вече втори път, в къщи - става супер. точно както казваш "наслоява" се, и косата изглежда много здрава.
преди това бях русолява и проскубана,  Close

велатон
Виж целия пост
# 3
С Londa Color Emotion, но ми се иска и Велатон да пробвам.
Виж целия пост
# 4
Пробвала съм какво ли не. НЕ казваш в какъв ценови диапазон да бъде. За трайност- много трайна е Лонда колор- тази в червените кутийки, от Палете също съм доволна. Черното винаги има блясък, мен ако питате. В момента съм с Елгон- също много наситен и траен цвят. Боядисвам се синьо черна. Чела съм у форума, че Виталитис дава много хубав блясък, не съм пробвала още.
Виж целия пост
# 5
Кастинг и Гарниер с маслината от тях съм най-доволна  Peace
Виж целия пост
# 6
Боядисвам се в домашни условия само с  Garnier 100 % COLOR-синьо-черен цвят и наистина ми дава блясък.
Но това е и единствената боя,от която главата ми не почервенява в последствие.
Виж целия пост
# 7
Кастинг -Лореал от 3-4 години.
Виж целия пост
# 8
КАстинг също е добре, да. Но последният път забелязах, че белите ми косми са сини, така че не бих пробвала повече. Иначе е много лесно и за самобоядисване.
Виж целия пост
# 9
не помня вече отколко години не съм се боядисвала newsm78 косата ми е естествено тъмно кафява до черно и на този етап не плаче за боя,което ме радва много. Като ученичка се къносвах и бях много доволна, ставаше най естесвеното черно което съм виждала Peace
Виж целия пост
# 10
благодаря моми4ета,аз си мажа корените всеки месец,а цялата коса на 3,4 месеца,но нещо ми се загуби блясъка,преди като бях руса ,косата ми колкото и да беше изтощена си имаще блясък,може да видите тик http://www.snimka.bg/album.php?album_id=204424    парола 666666
а и как ме харесвате руса или 4ерна???
Виж целия пост
# 11
Аз ползвам Yunsey- професионална, безамонячна. Доволна съм, достатъчно покривна и трайна е. Косата ми винаги става по- лъскава като се боядисам, независимо с каква боя. Ама аз всеки път я боядисвам цялата, с корените стоя нужното време, надолу- 10-тина мин.
От Гарнието с маслината ми става много лъскава косата, но ми се струва, че много бързо пада.
Иначе при черното е хубаво, че с каквато и марка боя да се боядисаш, все ти се получава цвета Laughing
Но според мен за лъскавината има значение и състоянието на косата и поддръжката, ако е много суха, изтощена и накъсана, няма как да изглежда добре и да е лъскава.
Виж целия пост
# 12
много си различна с руса и черна коса. А тази черната коса на щипки ли е?видях я на една от снимките Laughing На мене ми харесваш с черната коса а и с тези светли очи... Laughing
Виж целия пост
# 13
Предпочитам Garnier Color Naturals
Виж целия пост
# 14
Боядисвам се с къна, косата става лъскава, цветът не се отмива, доколкото знам къната и подхранва.
А,  също така косата ми престана да цъфти  Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия