Честита новата 2008г. Д-р Слънчева!

  • 906
  • 4
Имам три въпросчета - едното е свързано с биберона - дъщеря ми е на почти 1г.5м. Днес се опитах на обяд да я преспя без биберон - тя го ползва винаги когато заспива и след това ако е изпаднал от устата й се събужда и реве докато не й го дам.Така е и нощем. Кажете ми рано ли е на нейната възраст да я отучвам от биберона,защото днес успях, но беше голям плач и заспа на ръце?? И ако можете да дадете съвет.
втория ми въпрос е кога могат децата да започнат да пият чешмяна вода - тя сега е на изворна от девин?
третия въпрос е свързна с подправките в яденето - аз й приготвям храната в къщи от 1 месец - мога ли да включа подправките на маги и по-точно тези със зеленчуци и за пиле?Като разбира се отделно не слагам сол.
Благодаря Ви и успешна нова година!
Виж целия пост
# 1
Можете да махнете биберона, ще плаче но ще се примири. Можете да направите това, когато отидете някъде извън къши за няколко дни- ще кажете, че сте го забравили. Плача обаче е неизбежен, но ще е за 2-3 дни.
Можете да ползвате както чешмяна, така и минерална вода от всякакъв вид, но е добре на 1 м. да сменяте марката.
Не трябва да ползвате тези подправки, защото в тях има консерванти.
Виж целия пост
# 2
Много благодаря за отговора д-р Слънчева!
а  тези подправки кога мога да ги слагам в яденето - от коя възраст е препоръчително,защото в къщи много ги ползваме? както и готовите супи на маги Simple Smile
Виж целия пост
# 3
и още нещо - реших да започна да мия зъбките на дъщеря ми.На 1г.5м. е каква паста за зъби - марка ще препоръчате на нейната възраст?благодаря!
Виж целия пост
# 4
Постата трявбва задължително да е детска без значение марката. Те са пригодени за деца по вкус иса безвредни, защото се има предвид, че голяма част от децата ги гълтата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия