Магазин Дебора 33!!

  • 2 233
  • 10
Здравейте мами Simple Smile
Искам да ви споделя нещо и да ви попитам за мнение!

Вчера бях на следпразничен оглед на магазините и попаднах на магазин за детски дрешки Дебора 33. Страшно ме грабнаха нещата вътре и ако си бях взела пари щях да изкупя поне десетина неща защото имам племенничка, която обичам да глезя (аз още не съм се присъединила към общността на майките тук, но скоро може би Simple Smile )

Та след като се прибрах реших да пусна една тема тук във форума! Кажете ми - били ли сте там и купували ли сте - качествени ли са нещата, струват ли си наистина? Понеже са български и са много интересни и оригинални, но все пак искам да й взема качествени неща, а напоследък по магазините все нямам късмет. Затова ако някоя от вас има опит - моля ви споделете Simple Smile Благодаря ви много!  Hug
Виж целия пост
# 1
Като име нищо не ми говори, но ако споделиш къде се намира, може някой да се сети.
Виж целия пост
# 2
Намира се в една от преките на Алабин, всъщност първата пряка като се върви от Витошка към площад Македония. Цар Асен се казва улицата (не знам кой номер е магазина, но е в началото, вижда се като се върви по Алабин)
Виж целия пост
# 3
Да, знам го, наистина има оригинални неща, два пъти  съм купувала на момиченцето на кумовете ни тоалети. За съжаление кумата ми не си спомня точно дали са били качествени - това беше преди 3-години.
Виж целия пост
# 4
Много благодаря Весана  Hug
Аз вече май съм решила, утре ще ида, но все пак събирам мнения и ако някой друг се сети да сподели също!
Ще кажа по-нататък адали има добри отзиви за дрешките и дали стават за препоръчване!
Виж целия пост
# 5
Братовчедка ми им е редовен клиент и е много доволна от качеството на дрехит им;аз лично не съм купувала от там моите се обличат доста по спортно.
Виж целия пост
# 6
Аз съм купувала редовно оттам, материите са качествени, пера всичко в пералня с центрофуга, не се деформират и не пускат, макар че моделите напоследък станаха леко изчанчени за моя вкус.
Виж целия пост
# 7
Аз днес купих на племенничката 4 неща - една рокля с жакет и ризка и шапка - и й ги подарих и тя остана мноооого доволна и красива, като принцеска Simple Smile
Благодаря ви за отзивите!  Hug
Виж целия пост
# 8
Радвам се! Моята принцеса е малка все още за съжаление за техните дрешки Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Аз днес купих на племенничката 4 неща - една рокля с жакет и ризка и шапка - и й ги подарих и тя остана мноооого доволна и красива, като принцеска Simple Smile
Благодаря ви за отзивите!  Hug

кажи някакви цени
Виж целия пост
# 10
Ами нещата, които аз й  купих (те са за 4 годинки) бяха кадифена рокля 50лв, шапка към нея пак кадифена 15лв, един жакет от разпродажба за 12лв и ризка 19лв. Общо ми излезе към 100 и ми написаха някакъв талон, с който като си купиш 8 неща в срок от забравих колко години можеш да си вземеш нещо безплатно от магазина
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия