ДЕТСКИ ДОБАВКИ ЗА ВСИЧКИ ДЕЦА НА БЪЛГАРИЯ

  • 6 828
  • 101
Моля всички български майки,които са съгласни с това предложение да го подкрепят!Всички дечица са на БЪЛГАРИЯ!Стига дискриминация .Мизерните левчета на месец би трябвало да са за всички деца.Те не фотосинтезират.ТЕ ИМАТ НУЖДИ И ПОТРЕБНОСТИ!
По-добре депутатите да не си сменят ежегодно автопарка ,а да помислят за бъдещето на България ,ако въобще ги интересува.
Моля модераторите ,ако сметнат за нужно да дооформят това предложение.БЛАГОДАРЯ!
Виж целия пост
# 1
Аз го подкрепям напълно- не виждам логика детските да бъдат обвързани с някакъв доход. Всички деца са родени в България и трябва да получават надбавки. макар, че самата аз получавам детски- подкрепям с две ръце newsm10
Виж целия пост
# 2
Да, ще подкрепя.
А още по - добре да се коментира и размера на т.нар. добавки.
Ако имаше нещо за подпис..
Виж целия пост
# 3
Мизерните левчета на месец би трябвало да са за всички деца.Те не фотосинтезират.ТЕ ИМАТ НУЖДИ И ПОТРЕБНОСТИ!
А тези 'мизерни левчета на месец' за детски надбавки ще задоволят ли нуждите и потребностите на всички деца? Наистина ли тези деца, които са лишени от възможността да получават по 25 лв. на месец имат такава крещяща нужда от тези пари, наистина ли тези пари са толкова жизненоважни за тях?

По-добре депутатите да не си сменят ежегодно автопарка ,а да помислят за бъдещето на България ,ако въобще ги интересува.
Депутатите наистина е по-добре да помислят за децата, но преди всичко за онези, които се нуждаят от  скъпоструващо лечение. Родителите на тези деца нямат възможността да работят,защото трябва да са неотлъчно до тях. За децата оставени на произвола на съдбата,за които 25 лв. на месец са само капка от цялата  непосилна сума,която им е необходима за да имат нормален живот и чиито родители са принудени 'да просят пари', за да може детето им да живее,а не просто да съществува.
П.П.Погледнете в подписа ми.
Виж целия пост
# 4
Напълно подкрепям  Peace
Виж целия пост
# 5
И аз съм напълно ЗА  newsm10
Виж целия пост
# 6
и като сте "за", какво? Идея имате ли?
Виж целия пост
# 7
и като сте "за", какво? Идея имате ли?


И аз това се питам. Ако е за подкрепата, покрепям. Ама да си ревем тук във форума, без даже да се има най- бегла представа за идея за действие... Сефте.
Виж целия пост
# 8
Подкрепям напълно  Peace но не ми се вярва да стане.
Виж целия пост
# 9
За мен пък в това няма смисъл и логика. Защо са им на семейства с по 1000 и повече лева месечен доход някакви си 25 лв. Нашето семейство нямаме право на детски добавки и не получаваме такива, но не чувствам децата си ограбени, ощетени или изоставени от България. Освен това съм напълно съгласна да се откажа от възможността да получавам детски добавки в полза на децата от домовете например, на болните дечица или просто за сметка на увеличаване на сумата на тези, които получават и разчитат на тях. Въобще грижата за бъдещето на България, за всички деца на България не се състои в подигравката наречена "детски добавки", а в доста по широкообхватни дейности в различни сфери, които за съжаление не се правят. Това е лично мое мнение по въпроса.
Виж целия пост
# 10
Подкрепям Ulia   bouquet

Познавам детенцето в моя подпис ... познавам родителите ...
Замислете се по тези въпроси, преди да започнете ревностно да отстоявате 10, 20, 30 лв. "за всички"...
Аз разбрах, че никой не е застрахован...


Виж целия пост
# 11
Да и аз мисля, като Ulia. Без детски, мисля всеки може да мине, да не говорим колко съм против даването на обезщетения и помощи на който трява и на който не. Няма да зачеквам темата за издържащите се именно от това.
Мисля, че и детските, както и майчинството трябва да са обвързани със заплатата, на която се осигуряват родителите. И без друго ни искат пари за щяло и не щяло, поне да имаме полза от това "редовните", а не някои, които крадат и мен и всички, да живеят от деца, които раждат само, за да вземат помощи и да ги изритат на улицата да просят.
Виж целия пост
# 12
Аз също ви подкрепям защото всички деца са еднакви newsm10
Виж целия пост
# 13
Радвам се,че Ulia  се включи  bouquet
Прочетете,какво е написала и се замислете.
Виж целия пост
# 14
За мен пък в това няма смисъл и логика. Защо са им на семейства с по 1000 и повече лева месечен доход някакви си 25 лв. Нашето семейство нямаме право на детски добавки и не получаваме такива, но не чувствам децата си ограбени, ощетени или изоставени от България. Освен това съм напълно съгласна да се откажа от възможността да получавам детски добавки в полза на децата от домовете например, на болните дечица или просто за сметка на увеличаване на сумата на тези, които получават и разчитат на тях. Въобще грижата за бъдещето на България, за всички деца на България не се състои в подигравката наречена "детски добавки", а в доста по широкообхватни дейности в различни сфери, които за съжаление не се правят. Това е лично мое мнение по въпроса.
Абсолютно съгласна съм с НАНА
Моето дете слава богу за сега не е зависимо от някакви 25 лева. По добре да се погрижат за изоставените дечица.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия