СЪЛЗЕНЕ НА ОЧИЧКИ ПРИ БЕБЕ

  • 1 268
  • 12
МАМИ, МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ.БЕБЧО Е НА 4 МЕСЕЦА И ОТ 2 ДЕНА МУ СЪЛЗИ
ЕДНОТО ОЧЕ И СЕ СЪБИРАТ ГУРЛИЧКИ.СТЕ МОГА ДА ПОСЕТЯ ПЕДИАТЪРКАТА ЕДВА СЛЕД
2-3 ДЕНА, АКО ЗНАЕТЕ С КАКВО СЕ ЛЕКУВА СТЕ СЪМ МНОГО БЛАГОДАРНА ПРИЕМАМ
ВСЯКЪКВИ СЪВЕТИ.БЛАГОДАРЯ!
Виж целия пост
# 1
Ивайла имаше такъв проблем мисля че на вашите месеци или малко по-малка ?! Мина и за 2-3 дни без да и давам нищо по препоръка на педи. Просто и почиствах оченцето внимателно. Защо не и се обадиш по телефона? Аз така процедирам като не мога да отида при нея.  Откровено казано тя тогава и ми каза и от какво е ама не се сещам. И все пак всеки човек е различен за твое успокоение обади и се поне
Виж целия пост
# 2
И ние имахме проблема докато бяхме още на девет дена!Бебка се събуди и въобще не можа да си отвори сама със собствени сили очето! Shocked
И аз бях изпаднала в паника. Но моята акушерка каза, че при много бебета се среща и няма нужда от медикаменти . Само да и чистя оченцето с кърма и по няколко капки да и слагам всеки път докато я кърмя! Peace За два, три дена се оправи, но отиде на другото. ooooh! Ама и от него така го излекувахме!
Така че мисля че няма какво да се притесняваш! Слагай и ти кърма. Тя със сигурност няма да навреди на мъничето - само може да помогне! Hug
Виж целия пост
# 3
Преварена вода и памуче.Чистиш очето от ВЪН на вътре.
Виж целия пост
# 4
Няколко дни след като се роди сина ми се случи същото. При нас беше комбинирано със запушване на слъзното каналче на другото оче. Както и да е - капах Тобрекс 20тина дни, но нямаше ефект. После го сменихме с Ophthalmo-Septonex. Не знам дали благодарение на новите капки или на отпушването на каналчето, но очето бързо се оправи. Иначе почиствах с изварени тампончета и много внимавах да не заразя и другото оче. Предполагам, че и при вас става въпрос за конюнктивит. Не е страшно, не се притеснявай. Вярвам, че бебчо бързо ще се оправи.
Виж целия пост
# 5
При моята дъщеря се случи същото нещо,не е опасно,просто почиствай с преварена вода и тампонче,може да капваш и кърма,на мен така ми каза лекарката и помогна Peace
Виж целия пост
# 6
Имаше наскоро такава тема.
И ние имахме този проблем ooooh!
Първо пробвахме с преварена вода, но не подейства Tired, изписаха ни Tobrin и за седмица  се оправихме.
Виж целия пост
# 7
Здравей,
При нас също се появи този проблем около 3-4 месец,първо беше с преварена вода,после на очен я водех,казаха ми ,че са запушени слъзни канали и без масаж и антибиотик няма да стане.Посъветвай се със очен,но помни,че само капки няма да помогнат.
Виж целия пост
# 8
Заведи детето на офталмолог. Не купувай капки, без да са изписани от лекар-специалист!
Виж целия пост
# 9
Най-добре се консултирай с лекар преди да вземеш каквото и да е.Друг съвет не мога да ти дам.Дъщеря ми имаше такъв проблем и се оправи с капки.
Виж целия пост
# 10
И ние имахме такъв проблем и почиствах очето с  лайка-за два дни мина
Виж целия пост
# 11
БЛАГОДАРЯ ,МНОГО НА ВСИЧКИ МАМЧЕТА ! ЗАСЕГА ПРОБВАМ СЪС ПРЕВАРЕНА ВОДИЧКА
И ТАМПОНЧЕ И КАПКИ ИСКУСТВЕНА СЪЛЗА ДАНО СЕ ОПРАВИ БЕБЧО . А НА ПЕДИАТЪР ЩЕ
ГО ВОДЯ ПЕТЪК ПРИ Д-Р.КАЛУДОВА В БУРГАС .
БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО !
Виж целия пост
# 12
Промивай оченце с лайка и памуче , но задължително от външния към вътрешния край на оченцето и веднага хвърляш тампончето и така по няколко пъти на ден PeaceМожеш да масажираш от към ноздричките само нагоре около синусите , над веждичките , това е добре за слъзните каналчета Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия