Киселини

  • 7 260
  • 59
От няколко дена (2-3) имам ужасни киселини. Не ми се гади, стомаха ми гори. Имам болна жлъчка, но нямам криза в момента.
Знам, че лимон помага при гадене, а при киселини? В краен случай мога да се прежаля със сода, но ми става гадно от нея. Ако така трябва да изкарам цялата бременност... направо ще се гръмна.
С Дияна ми се гадеше в началото, но киселини нямах. Сега обаче е ад Sad Само пухтя и мърморя, а мъж ми пее около мен "тежко ли ти е?"
Мами кажете с какво да ги боря тез киселини?
Виж целия пост
# 1
Моркови Peace ако се прежалиш и за една чаша газирана вода още по-добре, мен само това ме спасяваше, хрупах 2 моркова, една чаша сода и заспивах, пробвай и после кажи дали и при теб е имало ефект, че съм го пробвала само при мъжо и действаше Peace
Виж целия пост
# 2
А на мен освен сода, нищо не ми помагаше. Confused
Виж целия пост
# 3
А на мен освен сода, нищо не ми помагаше. Confused
И аз така
Виж целия пост
# 4
Сода, кисело мляко, дъвкане на дъвка.
Виж целия пост
# 5
Сурови моркови не мога да ям Sad Явно тази вечер ще я карам с подръчни средства  - сода. Заплаших мъж ми, че ако трябва до края на бременността тъй да я карам ще остане без топки. И той веднага ми рече "ама аз какво съм виновен" Simple Smile
Утре ще си купя газирана вода, вярно че действаше добре.
Виж целия пост
# 6
На мен ядки ми помагаха. Бая бадеми бях изяла докато бременеех! Laughing Може да пробваш! Дано и на теб ти помогнат! Hug
Виж целия пост
# 7
Газирана вода става. Аз пиех и обикновена вода на малки глътки. Помага за кратко, ако не понасяш газираната.
Виж целия пост
# 8
Забравих да споделя какво на нас ни казаха на курса за бременни. Препоръча ни:
1. настъргана ябълка
2. истински лакриц
3. кокосови стърготини
Но на мен бaдемите и лешниците ми помогнаха, та не се наложи да изпробвам останалите неща! Wink
Дано някое и на теб помогне!
Виж целия пост
# 9
А на мен освен сода, нищо не ми помагаше. Confused
И на мен.Дори от аптеката си взех хапчета и пак нищо не ми помогна  Sad
Виж целия пост
# 10
Премъчих содата и е малко по-добре. Ябълка ще пробвам, но с ядките не знам.
С тази моя жлъчка изключих доста неща от храните си.
Виж целия пост
# 11
И аз съм чувала, че ябълка помага, но никога не съм пробвала, защото нямах киселини.
Виж целия пост
# 12
Ябълки, моркови, зелена салата, репички - съдържат алкални елементи, които неутрализират киселините.
Виж целия пост
# 13
На мен нишо не ми помагаше,към края обаче киселините изчезнаха! Peace
Виж целия пост
# 14
оф и мен ме мъчат особено нощем. пия спрайт, помага ако не се е разгазирал. ако е много зле пия сода бикарбонат - една чаена лъжичка в чаша вода. само дето от нея имам чуството, че ми имзсъхва целия хранопровод Sick
следи от какво ти стават - на мен задължително от сладко, орехи, мазно, фъстъчено масло.
ако ти стават като на мен нощем трябва да вечеряш рано и поне три часа след ядене да лягаш, не и преди това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия