Екстрасистоли?

  • 16 977
  • 11
Здравейте. Получава ли някой екстрасистоли и как ги лекувате?
Виж целия пост
# 1
Демек ти "прескача" сърцето ли?Аз имам постоянно...На нервна почва са при мен.
Виж целия пост
# 2
И аз получавам понякога, когато съм подложена на стрес. Почивка и разтоварване трябват...
Виж целия пост
# 3
Имам от време на време, по време на бременността, с първата повече. Сега мисля да ходя в един мед. център и да си направя ЕКГ.
Виж целия пост
# 4
Надкамерни екстрасистоли имам постоянно. Доказано е като ме изследваха с холтер. При мен са на нервна почва.
Виж целия пост
# 5
Има екстрасистоли с различен произход. Лекуват се или не се лекуват в зависимост от ЕКГ- то.
Виж целия пост
# 6
При мен на ЕКГ не се виждат. Има дни имам има дни са повече. Определено и при мен са на нервна почва. Та за това питам тези , които имат как се справят с тях.
Виж целия пост
# 7
Пия по 1 чаша чай от лавандула вечер(когато ми прескача много),или чай дилянка(валериана),маточина....Ако съм на работа и ми прескача,изяждам 1 лъжица мед или 1 пакетче захар,за да се подсили сърцето.Спокойствието е много важен фактор,ама при мене радко се случва.Не пия лекарства....Билките(тези) ми действат добре,но и не прекалявам с тях...
Виж целия пост
# 8
Имала съм преди, скоро не. Получават се от нервно напрежение, стрес, прекалено много кафе, цигари и алкохол, в комбинация или единично. Помага валериан, мента, глог и валериан, валидол, успокоителни чайчета. В гръдния кош често има такива усещания, които обаче не са екстрасистоли и не са животозастрашаващи. Много млади хора страдат от това, някои дори получават по 200 за 24 часа  Crazy Стряскащи са, чак дъха ти секва, но не са опасни, не се притеснявай  Hug
Виж целия пост
# 9
Екстрасистолите могат да се лекуват с акупунктура, особено ако са сравнително чести, трябва и да се спазва нормален начин на живот. Бих казал, че само тези които понякога се появяват при бременност не изискват лечение.
Виж целия пост
# 10
  Бих казал, че само тези които понякога се появяват при бременност не изискват лечение.
Бих казала, че това е погрешно изказване.
Виж целия пост
# 11
Преди 2 години ходих на специален ехограф за това. Казаха ми, че сърцето ми е здравои сърцебиенето, оето имах тогава е на нервна почва. Сега вече нямам сърцебиене, но тези по-силни удари, които чувствам наистина ме стряскат. Много е неприятно. За последен път ходих даже миналата година повреме на бременността. Същата работа-нищо не откриват.Наистина мента, глог и валериан, също така и валидол ми помагат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия