Мога ли да заведа мъжа ми при моя гинеколог

  • 3 396
  • 10
Бях на преглед при гинеколога ми и мъжа ми иска да го заведа и него при моя лекар.Въпроса ми е дали трябва точно при моя гинеколог да го заведа или си има друг лекар за мъжете. Много ви моля ако някой знае да ми отговори.Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Мисля, че гинеколозите не преглеждат мъже.
Виж целия пост
# 2
Ами ти не казваш какъв му е проблемът, но според мен трябва да го заведеш на уролог.
Виж целия пост
# 3
Поне кажи какъв е проблема инъче принципно уролозите се грижат за мъжките полови органи хехе
Виж целия пост
# 4
Откриха ми кандида и ни дадоха хапчета и на двамата. И той сега иска да го заведа да го прегледа и него.
Виж целия пост
# 5
Мда, при кандида хапчетата се пият и от двамата. Той защо иска да ходи при гинеколога? Да се разправя с него или има проблем?  Laughing Защото ако има проблем ще трябва да посети уролог. Ако е за профилактика.... пак уролог  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
За мъжките проблеми - уролог или андролог Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви за отговорите.
Виж целия пост
# 8
savsem naskoro i moia priqtel proqvi jelanie da hodi pri moqta genikolojka na pregled ,zashtoto mi otkriha kondilomi koito sam hvanala ot nego.Lekarkata mi kaza che nqma nujda no ako nastoqva da go zaveda, no toi nqmashe nikakvi oplakvaniq podobni na moite i ne se naloji!!
Виж целия пост
# 9
Гинекологът може да е от полза дотолкова, доколкото да даде някой друг съвет, да обясни и пр.
За лечение и профилактика потърсете уролог.
При по-сериозни проблеми - андролог  Peace
Виж целия пост
# 10
Това, за което говориш предполагам, е микробиология.
За целта се взема секрет, това може да го свърши и твоя гинеколог. Попитай го все пак, дали може да пуснете микробиология на съпруга ти при него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия