Има ли други като мен

  • 2 324
  • 33
Здравейте, искам да се допитам до вас относно килимите в къщи. По принцип не съм им фен и имам алергия към домашния прах. Никъде в къщи няма килими. Който и да дойде у нас все ми повтаря, че щом малкия проходел трябвало да постеля килими навсякъде. Найстина ли е задължително това? Има ли други като мен който не ползват килими? Как да постъпя? newsm78 Sad
Виж целия пост
# 1
Щом не ти харесва, не виждам защо трябва да слагаш. В нас когато Борис прохождаше не сме слагали килими.
Виж целия пост
# 2
Я стига, той ще ходи ,а ти ще кихаш! Като не ти харесва няма да слагаш! Само трябва да предвидиш чорапки с гумени"лапички" на ходилото или да ходи с пантофки, за да не се хлъзга много.
Виж целия пост
# 3
И аз не обичам килими. Сложих един от майка ми, само когато Маги лазеше. Сега нямаме килими. В новия апартамент Маги ще си има нейна стая. Само за там се замислям дали да не сложа.
Виж целия пост
# 4
Мразя килими,имам само 1 в стаята на бебето.Не смятам да слагам никъде килими.
Виж целия пост
# 5
Не е задължително, щом не ти харесва. Аз лично имам малки килими с чисто декоративна фунция, ако мога ще ги сменям през няколко месеца, много ми харесват новите модели и шарки.
Виж целия пост
# 6
Нямам килими-малкия лятото лазеше на дюшемето и нищо му нямаше
Виж целия пост
# 7
И аз нямам килими. Мъжът ми е с алергия към домашен прах.
Нямаме още дете, но и да имахме пак нямае да си купя.
Виж целия пост
# 8
Аз също нямах килими и нямах намерение да купувам, но детето посред зима започна да се учи да ходи и пълзи, а пода беше много студен и сложих. Ако не беше толкова студено на пода нямаше да имам килим. Ако имате подово няма от какво да се притесняваш.
Виж целия пост
# 9
Виж тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=202333.0
Ние преди Коледа си харесахме килим на Arte espina, но  по празниците не остана време да отида да го купя. Но съм убедена, че са най-подходящи за детска стая.
Сега в стаята на Дария има килим-пъзел с принцесите на Дисни -  не е от плат, а е гумен, мие се много лесно, но с килим от естествена материя много по-уютно ще бъде.
Виж целия пост
# 10
Моето дете без проблем си проходи на плочките в хола. Килими нямаме никъде в къщата и няма и да сложим. Докато лазеше постилах одеяло, после като искаше да ходи, купих обувки и едни чорапи с гума отдолу да не се пързаля. Проходи зимата.
Така че не ти трябва килим за да ти проходи детето.   Peace
Виж целия пост
# 11
мога да дам ,,идея за килим,,.
купи си пъзели от ония гумените букви.бяха около 5-6 лв едно стек4е.после си си сглобяваш...и става гумена постелка.
това го видях в Япония.една приятелка си беше направила така на хлапето.
колкото повече пъзели си купиш-по голям ,,килим ,, ще имаш.

можеш да си го измиеш,да си го разглобиш.
пък и дава настроение,защото е шарен.
нашия от игра вече не става.само букви4ки се търкалят насам -натам... Laughing
Виж целия пост
# 12
....Ние преди Коледа си харесахме килим на Arte espina, но  по празниците не остана време да отида да го купя. Но съм убедена, че са най-подходящи за детска стая.
....с килим от естествена материя много по-уютно ще бъде.
Килимите на Arte espina не са от естествена материя. Изкуствени са, но нишката им е специална. Не предизвикват алергии. Тук във форума много са коментирани.
Виж целия пост
# 13
И аз като тебе не обичам килими,детето ми си проходи и без тях,като по-малък му застилах едно одеяло в хола и го оставях да си играе там.Единствено в коридора имам две много малки пътечки,които са по-скоро за красота.
Виж целия пост
# 14
Аз също не съм сложила килими и нямам намерение да го правя.
Тук прочетох наистина интересна идея за килим за Лора от пъзелите! Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия