Хубави сенки

  • 3 536
  • 37
Искам да си купя някакви сенки-дуо или тройка в хубави кафяви цветове. Какви бихте ми препоръчали?
Виж целия пост
# 1
Буржоа, Живанши имат страхотни компактни сенки.
Виж целия пост
# 2
На Буржоа има тройка сенки в кафяви нюанси
Виж целия пост
# 3
Буржоа, Лореал, зависи какви пари ти се дават. )))
Пупа също имат страхотни палитри. )))
Виж целия пост
# 4
тези на буржоа изглеждат много ок, ама са май по- подходящи като цветове за по- бяла кожа. моята е по- тъмна  Sad
Виж целия пост
# 5
Сега наскоро излязоха едни нови на Лореал за всеки цвят на очите май...За кафяви очи ги рекламира Пенелопе Крус -мисля,че ще са подходящи и за теб,защото и тя е с по-тъмна кожа. Grinning
Виж целия пост
# 6
Сега наскоро излязоха едни нови на Лореал за всеки цвят на очите май...За кафяви очи ги рекламира Пенелопе Крус -мисля,че ще са подходящи и за теб,защото и тя е с по-тъмна кожа. Grinning

Да, много са хубави - само дето ги тьрся от един месец и никьде ги няма. Нямало внос в момента ми обясниха  Rolling Eyes
В Бонжур гледах хубави 4-ки на Ревлон
Виж целия пост
# 7
Сега наскоро излязоха едни нови на Лореал за всеки цвят на очите май...За кафяви очи ги рекламира Пенелопе Крус -мисля,че ще са подходящи и за теб,защото и тя е с по-тъмна кожа. Grinning

Да, много са хубави - само дето ги тьрся от един месец и никьде ги няма. Нямало внос в момента ми обясниха  Rolling Eyes
В Бонжур гледах хубави 4-ки на Ревлон
видях и аз тези на лореал по списанията, но в магазините и аз не ги намерих.
на каква цена е четворката на ревлон?
Виж целия пост
# 8
Аз мисля,че в Бонжур съм виждала въпросните на Лореал..също и в партера на Цум. Peace
Виж целия пост
# 9
Ревлон в Бонжур бяха 22 лв
Много ми харесаха
Виж целия пост
# 10
благодаря!
очаквам още предложения, защото май 22 лв. за сенки не ми се дават. newsm78
Виж целия пост
# 11
   И аз съм с тъмна кожа ,но тези на буржоа ми стоят страхотно.За мен те са много добър избор Peace
Виж целия пост
# 12
днес си взех двойка сенки на мейбълин-10лв.,изглеждат мн готини....манхатън-тройка-12лв Heart Eyes
Виж целия пост
# 13
аз харесвам сенките на чифели
Виж целия пост
# 14
да аз съ6то ползвам сенките на чифели много са добри имат страхотен блясък
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия